Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kontrolka ASR

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kontrolka ASR

    Zamieszczone przez PAOLO ESCO
    Nie wiedziałeś, że możesz kupić o wiele taniej Meguin, nie przepłacając za nazwę LM? Kiedyś już pisaliśmy o tym na forum - pewnie umknęło ... :wink:
    Szczerze powiedziawszy nie utkwiło mi w pamięci taka nazwa, pomimo regularnego przeglądania danego wątku tematycznego. Aż sobie z ciekawości sam poszukam kiedy i w jakim kontekście pada dane słowo. W sumie to jak woda "Żywiec zdrój" to prawie ta sama co woda dla Biedronki, ta sama fabryka, ta sama linia.

  • #2
    Kontrolka ASR

    Niedawno kupiłem Skodę 1.9 Tdi i od początku równo po 10min jazdy zapala się kontrolka od ASR. Jak wyłączę i włączę silnik to znika a po 10 min znów to samo. Dodam że przez te 10min ASR działa poprawnie a gdy sie zapali to już nie działa. Ma ktoś taki problem? Co z tym zrobić?
    Skoda Octavia 1.9 TDI 90KM AGR Elegance

    Komentarz


    • #3
      witam
      mialem podobny problem, tylko ze u mnie palila sie kotrolka abs i asr, winny byl uszkodzony czujnik abs, wymiana czujnika wyeliminowala problem. Najlepiej jakbys sprawdzil na kompie co to za blad wtedy wiesz co do wymiany
      pekool

      Komentarz


      • #4
        Dzięki jutro sprawdzę co to za błąd
        Skoda Octavia 1.9 TDI 90KM AGR Elegance

        Komentarz


        • #5
          Potwierdzam u mnie było to samo, zapalał się i znikał, aż w pewnym momencie zaczął świecić ciągle, koszt czujnika waha się od 35 do 80 pln, ja wsadziłem Febi po 70 za sztukę bo po miesiącu padł drugi. Sama wymiana jest banalna jeśli chodzi o tył.
          Tomek

          Sprzedam m3 40m w Częstochowie oś Trzech Wieszczów

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X