Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

brak komunikacji pilota z zamkiem centralnym

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • brak komunikacji pilota z zamkiem centralnym

    Zamieszczone przez 4tech
    mrfazi, kup mocniejszy aku, bo trochę tych gadżetów upchałeś do szkodnika :diabelski_usmiech
    Aku zakupiony przypadkiem, w obi była wyprzedaż akcesoriów samochodowych, centra 62Ah 540A była za 159zł. Zakładałem kiedyś, że nigdy nie kupię w markiecie akumulatora, ale w takiej cenie to niech nawet wytrzyma dwa lata (tyle ma gwarancji), myślę, że było warto.
    Tym bardziej, iż rano startowałem w kierunku Łodzi, byłem umówiony na 9 i potrzebowałem 100% startu . Tempomat na 140 i wynik 5.9

  • #2
    brak komunikacji pilota z zamkiem centralnym

    Witam,

    mam takowy problem w mojej Octavi mk1 , pierwsza usterka jaka sie pojawila to z pilota nie moglem otworzyc dzwi pasazera wiec wymienilem caly zamek z modulem. Drzwi znowu sie otwieraly lecz po pewnym czasie zauwazylem ze zamek probuje sie samoczynnie otworzyc potem szyba zaczela sie opuszczac sama podczas jazdy a na koniec pilot raz otwiera auto a raz nie. Czy według Was moze to miec zwiazek z modulem komfortu?
    Jezeli tak to gdzie mam go szukac ?( octavia anglik 2003 silnik ALH)
    Czy jak juz kupie modul o takim samy nr to wystarczy tylko podmienic czy trzeba go programowac na nowo?
    Z gory dzieki za wszelkie sugestie

    Marcin

    Komentarz


    • #3
      szpilman25,
      1. Nie ten dział (tu jest O2)
      2. Podpinałeś kompa żeby sprawdzić błędy?
      رافال
      Spoty
      Cause freedom is a lonely road
      My O2FL

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez szpilman25
        zauwazylem ze zamek probuje sie samoczynnie otworzyc potem szyba zaczela sie opuszczac sama podczas jazdy
        zobacz tu:
        Forum - Octavia Club Polska
        *** Cicho, łatwo i przyjemnie ***

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X