Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Problemy z LPG

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Problemy z LPG

    aniol, jak by mi taka laska robiła porządek nie miał bym nic przeciw :diabelski_usmiech

  • #2
    [O1] Problemy z LPG

    Witam, mam pewien problem, nie wiedziałem gdzie go umieścić ale to chyba tu.

    Posiadam w swojej octavii sekwencję od BRC, tylko komputer jest od Diego.

    No i gaz świetnie śmiga itp. ale są dwa przypadki w których się wyłącza:
    1. W tamtym roku jak jeździłem trochę dalej czy po mieście w korkach itp. to po pewnym czasie gaz zaczął się wyłączać, kontrolki od poziomu gazu po kolei się wygaszały i przełączał się na benzynę.
    2. Zrobiłem sobie teraz klimę i jak włączę nawiewy na wyższe obroty tak samo mi odcina gaz jak w 1 przypadku, to samo przy włączonej klimie i na przykład dodatkowo wycieraczkach, podgrzewaniu tylnej szyby czy nawet raz zdarzyło mi się przy głośnym słuchaniu radia.


    Moim zdaniem to jakiś problem z prądem, ponieważ 1 przypadek to pewnie przy tym jak się wentylator od chłodnicy włączał.

    Czym to może być spowodowane? Początek końca alternatora? problem z instalacją LPG?

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez Banhead
      Posiadam w swojej octavii sekwencję od BRC, tylko komputer jest od Diego.
      Masz albo KME Diego albo BRC ...to dwie różne marki. Podejrzewam problem z zasilaniem, w Diego gdy napięcie spada poniżej 11V może wyłączać instalację. Weź jakiś miernik i sprawdź napięcie ładowania, wcześniej możesz też przeczyścić styki napięciowe od LPG (na pewno podłączone są bezpośrednio do aku) czy przypadkiem nie zaśniedziały.
      GALERIA
      1.9 TDi / ASV / ~145 PS

      Komentarz


      • #4
        Problem się sam rozwiązał. Dzisiaj rano pękł mi pasek klinowy...

        Sprzedawca mówił że pasek wymieniał więc nie brałem go kompletnie pod uwagę, był nieźle zniszczony i prawdopodobnie przez niego miałem problemy z ładowaniem, klimatyzacją itp. Po szybkiej wymianie "na ulicy" wszystko w normie

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X