Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

climatronic

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • climatronic

    eaglemirek, Mirrk chyba się nie żegnasz z nami bez Ciebie już nie będzie tak samo są ludzie dla których jesteś kimś
    Dzięki Spoko nie mam wcale zamiaru się z wami żegnać :!: :!: :!:
    :twisted: :twisted: :twisted: Może nawet mam inne plany :!: :twisted: :twisted: :twisted:

  • #2
    climatronic

    Jestem tu nowy więc witam wszystkich na forum. Pytanie mam następujące. Climatronic zgasł podczas jazdy i nic nie wyświetla. Na liczniku nie pokazuje także temperatury. Zakupiłem używany panel i nic. Dalej nie działa. bezpiecznik oczywiście dobry. Mam pojęcie o mechanice ale o elektryce przyznaję, żadnego. Czy ktoś coś poradzi co robić, gdzie szukać dalej?
    Z góry dziękuję za rady.
    Aha po podłączeniu komp nie może się połączyć z klimatyzacją.

    Komentarz


    • #3
      Re: climatronic

      Zamieszczone przez qbek81
      Jestem tu nowy więc witam wszystkich na forum. Pytanie mam następujące. Climatronic zgasł podczas jazdy i nic nie wyświetla. Na liczniku nie pokazuje także temperatury. Zakupiłem używany panel i nic. Dalej nie działa. bezpiecznik oczywiście dobry. Mam pojęcie o mechanice ale o elektryce przyznaję, żadnego. Czy ktoś coś poradzi co robić, gdzie szukać dalej?
      Z góry dziękuję za rady.
      Aha po podłączeniu komp nie może się połączyć z klimatyzacją.
      Który bezpiecznik?
      Była Octa 90 w dizlu teraz jest Rapid w benzynie KONICHIWA... !!!

      Komentarz


      • #4
        Wszystkie bezpieczniki na panelu bocznym sprawdziłem. A jest jakiś inny jeszcze? Pewnie pod maską jest duży?

        Komentarz


        • #5
          Masz jeszcze bezpieczniki pod kierownicą z dolu deski
          Tam sa tez wszystkie przekazniki jak i gniazdo serwisowe

          Komentarz


          • #6
            Kolego bezpiecznik nr 8 lub nr 5, przerabiałem ostatnio to samo. Nawet jak wizualnie jest dobry to i tak wymień
            "Byli to ludzie, których łączyło coś więcej niż tylko wspólna gra w piłkę. Dla których honor i obrona barw klubowych nie były pustymi pojęciami."

            "Możemy działać na zasadach demokratycznych ale rację będę miał Zawsze Ja"- Hubert Jerzy Wagner(1941-2002)

            www.zoltar.bielsko.pl

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X