Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Sama sobie podaje paliwo

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Sama sobie podaje paliwo

    Witajcie,

    Poszukuje pasjonatów sportowych samochodów/motoryzacji dla projektu prywatnego. Osob(a/y) pomogą mi przygotować kilka krótkich tekstów (ok. 500-słów) o wybranych samochodach z każdej marki.

    Praca zostanie wynagrodzona finansowo.

    Czy zainteresowałaby kogoś taka inicjatywa?

    Proszę o dać znać w tym wątku lub napisać do mnie prywatną wiadomość.

    Dziękuje

  • #2
    Sama sobie podaje paliwo

    Po puszczeniu pedła gazu auto schodzi normalnie z obrotów na biegu do momentu az dojdzie do dwoch kresek powyzej 1tys obrotow. Silnik zaczyna dostawac paliwo i auto delilatnie poszarpuje a komputer zaczyna pokazywac spalanie. Im nizej obroty schodza tym wieksze spalanie pokazuje. Co moze byc przyczyna? Jakis czujnik? Komputer nie pokazuje zadnych bledow

    Komentarz


    • #3
      Lukas1141, a to nie jest to, że na 1,2,3 biegu(dalej nie próbowałem) auto samo ci jedzie bez naciskania gazu? Ja tak jeżdżę czasami w korku, kiedy wszyscy się wolno toczą. Na początku rzeczywiście lekko szarpnie ale po chwili jedzie już jednostajnie. Wtedy obroty są takie jak piszesz i komputer pokazuje spalanie. Dla mnie taki stan jest normalny.

      Komentarz


      • #4
        Lukas1141, Jeżeli jest tak jak pisze kolega CaveMan, to to jest w porządku.Puszczają np.na dwójce pedał gazu silnik schodzi z obrotów do momentu uzyskania minimalnej prędkości na danym biegu.Pózniej silnik zostaje jakby wymuszony przez skrzynie do trzymania obrotów odpowiadających najniższym obrotom skrzyni na danym biegu Tak na chłopski rozum rozpędz troche auto,wrzuć dwójke i zwolnij pedał gazu.Auto ci będzie zwalniać do pewnego momentu aż potem będzie sie toczyć samo(bez dodawania gazu)na najniższych obrotach.
        http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
        Pozdrawiam ANIOL

        Komentarz


        • #5
          Panowie niezaleznie od biegu auto tak robi tzn podaje paliwo dwie kreski powyzej jedego tysiaca.... Na gazie i na benzynie tak robi nawet na 5 biegu

          Komentarz


          • #6
            Dla mnie to co piszesz jest zupełnie normalne. Opisałeś hamowanie silnikiem, podczas którego silnik nie bierze paliwa ale w okolicy tysiąca obrotów musi już na czymś jechać więc pobiera paliwo.
            U mnie tak jest i uważam, że to jest normalne.

            Chciałbyś aby auto jechało powoli na biegu i nie brało paliwa? Tak się nie da.
            Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
            Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

            Komentarz


            • #7
              Hamowanie sillnikiem odbywa sie normalnie do momentu gdy obrotomierz jest na drugiej kresce powyzej jedynki. Wg mnie sam nie powinien sobie podawac paliwa juz tak wczesnie a ma ktos taka skode i moglby to sprawdzic u siebie?

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Lukas1141
                Hamowanie sillnikiem odbywa sie normalnie do momentu gdy obrotomierz jest na drugiej kresce powyzej jedynki. Wg mnie sam nie powinien sobie podawac paliwa juz tak wczesnie a ma ktos taka skode i moglby to sprawdzic u siebie?
                wg mnie to jest bardzo późno podawane paliwo
                tak czy siak na 1 i 2 biegu można jechać z niższymi obrotami. (Na 1 bez gazu masz ~800obr i auto się toczy samo)
                Jeśli jedziesz szybciej niż ja, jesteś wariatem.
                Jeśli jedziesz wolniej niż ja, jesteś debilem

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X