Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nie działa elektryczne sterowanie lewym lusterkiem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Nie działa elektryczne sterowanie lewym lusterkiem

    Nedar, wiem o co chodzi ze zmienną geometrią, ale to raczej kierownice (kilka, więcej niż 1) są w turbo a nie jedna kierownica

  • #2
    Nie działa elektryczne sterowanie lewym lusterkiem

    Uwaliłem prawe lusterko (elektryczne, podgrzewane) w swojej Skodzie (Skoda Octavia 1.9 TDI 2001 r. lift).
    Zamówiłem używane. Podłączyłem i było ok, ale ponieważ był ułamany kawałek trójkąta, to postanowiłem przełożyć na swój stary. W związku z tym byłem zmuszony rozbroić kostkę od mechanizmu lusterka (3 piny), żeby wyciągnąć przewody.
    Ok, lusterko przełożyłem na swój stary trójkąt, poskładałem wszystko do kupy. Po podłączeniu okazało się, że nie działa sterowanie. Prawe działa bez zarzutu.

    Sprawdziłem miernikiem te trzy przewody, po podłączeniu zarówno starej wiązki jak i nowej. Rezultat brak prądu.

    A jeszcze parę godzin wcześniej wszystko było ok.

    I poje pierwsze pytanie. Pod którym bezpiecznikiem szukać sterownia elektrycznego lewego lusterka, czy to lusterko ma swój oddzielny bezpiecznik? Wujek Google mi nie pomógł. Nie znalazłem nic na temat sterowania na schemacie.

    Komentarz


    • #3
      Re: Nie działa elektryczne sterowanie lewym lusterkiem

      Zamieszczone przez jagu
      Uwaliłem prawe lusterko (elektryczne, podgrzewane) w swojej Skodzie (Skoda Octavia 1.9 TDI 2001 r. lift).
      Zamówiłem używane. Podłączyłem i było ok, ale ponieważ był ułamany kawałek trójkąta, to postanowiłem przełożyć na swój stary. W związku z tym byłem zmuszony rozbroić kostkę od mechanizmu lusterka (3 piny), żeby wyciągnąć przewody.
      Ok, lusterko przełożyłem na swój stary trójkąt, poskładałem wszystko do kupy. Po podłączeniu okazało się, że nie działa sterowanie. Prawe działa bez zarzutu.

      Sprawdziłem miernikiem te trzy przewody, po podłączeniu zarówno starej wiązki jak i nowej. Rezultat brak prądu.

      A jeszcze parę godzin wcześniej wszystko było ok.

      I poje pierwsze pytanie. Pod którym bezpiecznikiem szukać sterownia elektrycznego lewego lusterka, czy to lusterko ma swój oddzielny bezpiecznik? Wujek Google mi nie pomógł. Nie znalazłem nic na temat sterowania na schemacie.
      nie wiem jak szukałeś ale chyba bardzo słabo.. pierwszy z góry link od Google:
      bezpieczniki Octavia
      był: VW Golf IV 1.9 TDI AJM '01 ->
      jest: Skoda Octavia 1 1,6 BFQ '04



      komputer VAG - Rybnik i okolice -> info PW.

      Komentarz


      • #4
        sprawdz kable w przelotce do drzwi, czesto sie tam wycieraja, jak dobrze pamietam to pod tapicerka tez cos bylo.

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X