Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

brak swiatel mijania !!! a jade w trase...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    ja niedawno też miałem taki sam problem ;/ i udało się to zrobić

    Ja kupiłem włącznik nowym zamiennik toprana za ok 40 zł,ale nie miałem podświetlenia zegarów, do kostki którą wpinasz do przełącznik świateł mijania dochodzą przewody, zmostkuj jeden przewód od świateł postojowych do świateł mijania i będzie grało

    Dodatkowo kupiłem za 27zł automatyczny włącznik świateł mijania i teraz mam dodatkowe zabezpieczenia

    Komentarz


    • #27
      właśnie ja mam regulacje podświetlenia we włączniku a nie osobno jak większość ale planuje przerobić żeby było osobno bo ten jest dużo droższy od reszty. jak mi sie uda to zrobię foto relacje..

      Komentarz


      • #28
        Ja też miałem regulację we włączniku i było bardzo trudno dostać taki..
        W ASO powiedzieli, że mogą ściągnąć oryginalny o takich samych numerach prosto z Niemiec,ale koszt to 420zł.. (miałem tylko przeciwmgielne z tyłu)
        Podmieniłem od znajomego co nie miał regulacji we włączniku,a numer na włączniku różnił się jedną literką i nie miałem podświetlonych zegarów..
        Więc ja proponuje Ci zrobić tak,jak u mnie było zrobione. Kup zamiennik, który nie jest drogi.. Przed lutowaniem przewodów możesz wziąć niedługi przewód, który będzie miał odizolowane oba końce i podsuń go od stron przewodów seryjnych i zobaczysz , że będziesz miał podświetlenie stałe(bez możliwości regulacji) sam to przeżywałem jeszcze około tygodnia temu. Teraz mam spokojną głowe
        Jeśli będziesz chciał rozpiskę który kabel do którego,to mogę podesłać

        [ Dodano: Sob 26 Lip, 14 23:23 ]
        możesz też podłączyć oryginał ze szrotu,albo od znajomego jakiegoś,co ma golfa 4,albo passata i zobaczysz,że światła będą,a nie będzie podświetlenia zegarów,wystarczy połączyć w przewody i będzie wszystko ok

        takie małe mam pytanko do Ciebie, jak włączyłeś światła mijania u siebie, to pokazywała Ci się kontrolka świateł mijania na zegarach? bo u mnie tylko się podświetlają zegary,ale nie ma kontrolki..

        Komentarz


        • #29
          Zamieszczone przez wujamateo
          to pokazywała Ci się kontrolka świateł mijania na zegarach? bo u mnie tylko się podświetlają zegary,ale nie ma kontrolki..
          przecież założyłeś temat o kontrolkę i masz kilka odpowiedzi :roll:
          jakby co posiadam kabel vag

          Komentarz


          • #30
            wujamateo, mam kontrolkę od świateł mijania, szwagier ma golfa IV to wezmę od niego włącznik i coś pokombinuje jak jest regulacja podświetlenia to fajnie żeby była mam oryginalna nawigacje i jak jadę w nocy w tracie a zdarza mi się, to ściemniam sobie na maxa

            [ Dodano: Nie 27 Lip, 14 10:24 ]
            wujamateo, dzwoniłem tez do ASO i powiedzieli mi za włacznik 250-290 zł
            Załączone pliki

            Komentarz


            • #31
              Tu masz kolory przewodów wchodzących do kostki będziesz wiedział która połączyć

              Link

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X