Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Otwieranie drzwi kierowcy za drugim razem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Otwieranie drzwi kierowcy za drugim razem

    diablojarek, ja tu nic nie zdziałam, to u nich jakiś problem jest. Chciałem wejść na imageshack a tu zonk
    503 Service Unavailable
    No server is available to handle this request.
    Wygląda tak jakby mieli serwer odłączony...
    EDIT:
    Jest mała zmiana...teraz to już "404 Not Found" :|

  • #2
    Otwieranie drzwi kierowcy za drugim razem

    Witam,


    Jestem po małej stłuczce, miałem wymieniane przednie drzwi kierowcy i lewe tylne.

    Drzwi od kierowcy z przodu założyłem od anglika (stare nie były do wyklepania).
    Po przełożeniu nowych drzwi odblokowują się z pilota ale nie chcą (przednie) otworzyć się za pierwszym razem. Tylko za drugim udaje się otworzyć je


    Czy ktoś miał podobny przypadek?
    Jak można naprawić tą usterkę?

    Pozdrawiam piątkowo

    Komentarz


    • #3
      Naciagnij linke która idzie od zamka do klamki.popusc srube która trzymie wkladke zamka i ją wyjmij. Na końcu klamki jest linka z zaprasowana koncowka. Wyjmij ją i przeloz o 1_2 ząbki do zewnatrz żeby była bardziej napieta.

      Komentarz


      • #4
        W tych dwóch zaznaczonych miejscach wyłamują się plastikowe krańcówki miałem dwa podobne przypadki w passacie B5 a są identyczne zamki.
        Kupić nowy zamek albo próbować rozebrać i naprawić.
        Załączone pliki
        jakby co posiadam kabel vag

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez pawloo84
          Naciagnij linke która idzie od zamka do klamki.popusc srube która trzymie wkladke zamka i ją wyjmij. Na końcu klamki jest linka z zaprasowana koncowka. Wyjmij ją i przeloz o 1_2 ząbki do zewnatrz żeby była bardziej napieta.

          DOKŁADNIE , jak pisze kolega , prosta operacja ,
          czasem tez trzeba np poluzowac te linki , zobaczysz jak zdejmiesz wkladke
          jest O1 RS 1.8T XENON
          była O1 1.9 TDI AGR

          Komentarz


          • #6

            zewnętrzna klamka - problem - Passat B5 (3B i 3BG) - Passat Forum
            ostatni post

            Komentarz


            • #7
              nie wiem czy pomogę, ale u mnie na przykład po zdemontowaniu klamki kierowcy. Pojawił się problem że klamka zaskakiwała dopiero za 2 razem pomimo naciągniętej linki. Winna była sama klamka bo tam jest taki sprytny układ dźwigni i po pierwszym pociągnięciu wszystko dopiero wskakiwało na miejsce. U mnie się samo naprawiło, ale jak sie pogrzebie to idize naprawić tylko całą klamkę trzeba wyciągnąć.

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X