Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

prosba analiza logow alh

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • prosba analiza logow alh

    Wg mnie trzeba byłoby poszukać radia kompatybilnego z Sony Bus.
    Jest na ten temat wzmianka w instrukcji od tej zmieniarki.
    Prawdopodobnie będą to tylko radia Sony (z obsługą zmieniarki) - choć nie jestem pewien na 100%.

  • #2
    prosba analiza logow alh

    Witam wszystkich.
    auto jest z wirusem 117 kucykow bylo na hamowni, egr czyszczony ,dolot tez wyczyszczony i sprawdzona szczelnosc (niby ok) na ucho tez nic nie gwizdze. n75 output test robilem i sztanga chodzi chyba ok, wezyki posprawdzane,
    auto niby zbiera sie ok ale raz na jakis czas mam wrazenie jak by moglo lepiej prosze o analize moich wypocin, z gory dzieki

    1. dziura w dolocie czy turbo tak dmucha ze MAF taki wysoki ? miedzy 2000-4000
    2. czy turbo juz czasem tez nie przeladowuje lekko ? i czy za wolno nie wstaje na dole ?

    dynamiczne:
    Link
    Link
    Link
    Link
    Link
    Link

    statyczne BS:
    Link
    Link

    z gory dziekuje za pomoc.

    Komentarz


    • #3
      zrób logi z bloku 000BS bo wyglonda ze masz przestawiony poczatek wtrysku i przez to jest problem z dynamiczna regulacjia kata wtrysku .
      diagnostyka vag 602-614-253

      Komentarz


      • #4
        przestawiony jest na 100%, czy czekac z tym do wymiany rozrzadu ( w przyszlym roku) czy przestawic pompe samemu jak najszybciej ? auto zima pali bez problemow.
        jakie ma to konsekwencji dla silnika ze komp nie moze wyregulowac poczatku wtrysku ?

        Komentarz


        • #5
          podreguluj.... przestawiacz nie wyrabia się na wysokich obrotach
          Przemek
          DIAGNOSTYKA GRUPA VAG
          A6 C4 Avant 2.5 TDi AEL quattro
          80 B3 Limo 1.6 TD SB

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X