Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

kostka diagnostyczna octavia I

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • kostka diagnostyczna octavia I

    __atomek__, Będziesz dzisiaj na spocie :?:

  • #2
    kostka diagnostyczna octavia I

    witam
    problem w mojej skodzie octavii I 2001r polega na tym że do kostki diagnostycznej dochodzą dwie wiązki kabli, jedna z większą ilością kabli dochodzi do kostki a druga czterożyłowa jest wpięta do tej wiązki pierwszej(na zasadzie kabel jest zarobiony do przewodu i owinięty izolacją chyba fabrycznie jest to zrobione) jeden kabel fioletowy jest wolny i nie wiem do czego był podłączony bo tylko trzy żyły są podłączone do pierwszej wiązki
    problem polega na tym że jak ten kabel fioletowy jest wolny nie można podłączyć auta pod komputer
    moja prośba jest taka żeby miły użytkownik skody octavii I zobaczył u siebie do czego kabel fioletowy jest podłączony, wystarczy odkręcić plastik pod kierownicą od strony pedałów który jest przykręcony na dwie śruby
    z góry dziękuję

    Komentarz


    • #3
      macio24, Coś tam chyba masz rzeźbione przy tym złączu.
      VAG - diagnostyka - kodowania - adaptacje - PIN immo - adaptacje kluczyków
      Jeżeli post okazał się pomocny kliknij

      Komentarz


      • #4
        bo ja wiem wszystko było dobrze aż do momentu gdy ten fioletowy kabel się rozłączył dlatego dobrze byłoby zobaczyć jak to wygląda w innej skodzie ja u siebie nie mam kogoś kto ma skodę octavię dlatego liczę że ktoś zobaczy jak ma u siebie, może zrobi nawet zdjęcie.
        może zbyt zagmatwanie opisałem problem

        [ Dodano: Sro 12 Lis, 14 17:38 ]
        byłem u znajomego znajomego i zobaczyłem jak ma u siebie w skodzie, ma tylko jedną wiązkę kabli wchodzącą bezpośrednio do kostki diagnostycznej a nie ma tej wiązki z czterema kablami, chyba muszę podjechać do elektromechanika

        Komentarz


        • #5
          macio24, widzę, że nie tylko tutaj poruszasz temat. Już wiesz tak jak pisaliśmy Ci że masz za dużo kabli - nie jedź do speca tylko najpierw sam ogarnij może skąd te kable idą bo jak to ktoś dokładał to raczej będzie prosto dojść skąd wychodzą i po co są. Może ktoś przerabiał wiązkę bezpośrednio pod ECU? kto wie.. musisz sprawdzić.
          VAG - diagnostyka - kodowania - adaptacje - PIN immo - adaptacje kluczyków
          Jeżeli post okazał się pomocny kliknij

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X