Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mruganie radia w O1 L&K na czerwono.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Mruganie radia w O1 L&K na czerwono.

    jackowski11, luknij PW

  • #2
    Mruganie radia w O1 L&K na czerwono.

    Dziś zauważyłem po zgaszeniu auta za przycisk od przełączania utworów w radiu zaczął mrugać na czerwono. Wcześniej nigdy tak nie było. Radio mruga gdy jest wyłączone. Skąd tam w ogóle czerwona dioda, jak radio ma podświetlanie na zielono. Od alarmu mam inna kontrolkę.
    http://www.euromove.pl

    Komentarz


    • #3
      tak miga jak Ci sie to nie podoba to wejdz w menu i znajdziesz opcje zeby to wylaczyc
      ps. Przytrzymujesz przycisk TP wchodzi w menu wylaczasz funkcje LED
      Dziekuje wszystko w temacie :diabelski_usmiech

      Komentarz


      • #4
        A do czego to miganie jest?:P Tak dla picu?
        http://www.euromove.pl

        Komentarz


        • #5
          wg. instrukcji dioda ostrzegawcza, realnie to chyba dla picu, no wiesz jak cos mryga czerwonego to zlodziej napewno nie wezmie :diabelski_usmiech
          tylko najpierw musi to zobaczyc, a to jak widac nie takie latwe

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Golas27
            realnie to chyba dla picu
            realnie migająca dioda oznacza iż radio jest zakodowane w ecu i ma wł. funkcje komfort
            tzn. że:
            -po wyjęciu radia i podłączeniu go w innym aucie radio zażąda pin do połączenia z ecu.
            -po wyjęciu radia/odłączeniu klemy, ponownym podłączeniu i po przekręceniu kluczyka radio skomunikuje sie z ecu i automatycznie rozkoduje bez potrzeby ponownego wprowadzania pin
            *** Cicho, łatwo i przyjemnie ***

            Komentarz


            • #7
              jakos mnie to nie bierze, niemal kazde fabryczne radio ma kody i komfortowe kodowanie, do tego wiadomo ze nie podlaczysz go w innym aucie wiec dioda powinna niejako z tymi funkcjami byc polaczona, a ja mozna sobie wlaczac i wylaczac w zaleznosci od upodoban kierowcy. Tak czy siak taki zbedny "bajerek".

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X