Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wskażcie fachowca w Szczecinie (notlauf)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wskażcie fachowca w Szczecinie (notlauf)

    SiemQa własnie kupiłem sobie radyjko Pioneer DEH 5000UB. Wszytko pięknie pdłączyłem itp.
    I mam problem taki ze gdy wyjme kluczyk ze stacyjki to nie mogę radia włączyć, i kasuje się jego pamięć, nie pamięta stacji, i jakie miałem podświetlenie, panelu.
    Powiedzcie co mogę z tym zrobić może jakoś źle je podłączyłem??

  • #2
    Wskażcie fachowca w Szczecinie (notlauf)

    Witam wszystkich
    Poradźcie prosze gdzie udać sie w Szczecinie z problemem dotyczacym notlaufa w Octavii 1,9 tdi ALH. Skodzina traci moc przy 3000 obr na 4 biegu.
    W ASO okolo miesiac temu wymienili N75 dzialalo do dzisiaj . Zauwazylem ze jak ruszam z kopyta i ciagne na 3 biegu do 3500, wchodze na 4 to bez problemu przekracza 3500 i moze isc dalej - notlauf nie wystepuje, natomiast: gdy rozpedzam auto wbijam 3ke i ciagne do ok 2500-2700 i zmieniam na 4 i ciagne dalej to juz przy 3000 wchodzi w stan awaryjny (tak jakby przeszkadzalo mu to ze za dlugo dobijam go na 4 biegu). Jakby byly zapieczone kierownice to chyba notlauf wystepowalby caly czas.
    W ASO stoja drapia sie po glowach i g... w sumie radza bo moze to przeplywka a moze turbina do regeneracji a najlepiej to nowa wstawic i w bialych rekawiczkach temat zamknac.
    Znacie moze kogos w Szczecinie co takie tematy zjada na sniadanie, ma vaga i widzi jak na widelcu co jest grane a nie strzela na slepo :?: .
    Pomozcie prosze bo jak rano otwieram garaz to odchodzi mi chec do jazdy moja czeszka
    Dzieki z góry!

    Komentarz


    • #3
      cysterniarz, Podjedź do Ciesielskiego na Wernychory goście dają radę ( choć cenią się troszkę )

      Komentarz


      • #4
        co 17- 18 sekund wystarczy odpuścić pedał gazu - nie rozwiązuje to problemu ale pomaga doraźnie- nie trzeba restartować - to są prawdopodobnie te kierownice- na 4 ciągniesz dłużej przy przyspieszaniu prawdopodobnie
        New Beetle 2,0 AQY
        PT Cruiser 2,2 CRD

        Komentarz


        • #5
          Miałem dokładnie to samo w pasku B5 - zapieczone kierownice w turbinie. Koszt w Gdańsku - 450 zł. :roll:
          www.dommazury.spanie.pl

          Komentarz


          • #6
            a co to może być gdy notlaufa łapie mi po przekroczeniu 160km/h, zaznaczam, że rzadko zdarza się on przy niższych prędkościach.
            W Polsce nie ma kryzysu.
            Kryzys jest w państwach, w których kiedyś był dobrobyt.

            Komentarz


            • #7
              pewnie tez zapieczone kierownice

              Komentarz


              • #8
                dzisiaj zapadł wyrok - kierownice się jednak zacierają no nic trza będzie wyjąc suszarke i dać do czyszczenia tylko komu. czytalem sporo ze w wawie i poznaniu są dobrzy fachowcy a może polecicie kogoś bliżej ?? samemu nie bardzo chce ryzykować.

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez cysterniarz
                  samemu nie bardzo chce ryzykować.
                  do odważnych świat należy :diabelski_usmiech
                  W Polsce nie ma kryzysu.
                  Kryzys jest w państwach, w których kiedyś był dobrobyt.

                  Komentarz


                  • #10
                    cysterniarz, najpierw dac ognia - najlepiej na autobanie - powinno poskutkowac jesli nie stoja calkowicie

                    Komentarz


                    • #11
                      racja marekzu w weekend przepale z pol baku (ale rozpusta :? ) na autostradzie na pelnych obrotach moze troche dziadostwa wypluje przez rure.

                      Komentarz


                      • #12
                        cysterniarz,
                        Parę dni temu padła mi turbina w Focusie i dałem do naprawy do Sobolewskiego na Bieszczadzkiej ( Szczecin-Gumieńce) generalnie gość specjalizuję się w naprawach turbo i jak popytałem to złego słowa nie usłyszałem

                        Komentarz


                        • #13
                          dzieki hubert78 punkcik dla Ciebie

                          Komentarz


                          • #14
                            Proponuje sprawdzić wcześniej szczelność układu podciśnienia a w szczególności mieszek przy turbinie.
                            PerfectService by

                            Komentarz

                            POWRÓT NA GÓRĘ
                            Pracuję...
                            X