Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Pedał hamulca twardy na maxa - padło serwo???

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Pedał hamulca twardy na maxa - padło serwo???

    Zamieszczone przez lukasz3112
    ale to mógł jakoś inaczej to wytłumaczyć, a nie pisać cena dla wszystkich wynosi 1200 zarówno dla OCP jak i dla ludzi z ulicy...
    no... mógł. Ale chyba mają za dużo klientów.
    Niezłą reklamę mu zrobiłeś lukasz3112

  • #2
    [O1] Pedał hamulca twardy na maxa - padło serwo???

    Odpaliłem samochód i tak jak w temacie.
    Jak jadę i pierwszy raz naciskam pedał, to mam sssssssssssssssssssssssss
    ale tylko za pierwszym razem (popmuje cisnienie [?]) i ja je pedałm spuszczam...
    pedał twardy jak bycze jaja i mam teraz zwalniacze nie hamulce....
    Co moge sprawdzić i jak?
    Pozdrawiam Bartek.

    Current: Honda Civic
    Ex: O1

    Komentarz


    • #3
      Jeśli przy naciskaniu pedału słychać syczenie o obstawiam na 99% padniętą membrane w serwie. Po prostu ucieka Ci podciśnienie które wpływa na działanie serwa i żeby zahamować używasz teraz wyłącznie siły w nodze i tylko siłą mięśni wywierasz ciśnienie na układ hamulcowy... Wymiana serwa musi pomóc

      Komentarz


      • #4
        ok. dzięki... czy wszystkie serwa są takie same? Czy są jakieś inne do beznyny / diesla?
        Opłaca się kupić używkę?
        Ile kosztuje nowe?
        Pozdrawiam Bartek.

        Current: Honda Civic
        Ex: O1

        Komentarz


        • #5
          Co do ceny i rodzaju benzyna/diesel to Ci nie pomogę ale co do kupowania uzywki dam Ci jedną dobrą radę.... NIE KUPUJ!!!! Serwo jest bardzo ważnym urządzeniem i nie warto oszczędzać. To jest bezpieczeństwo Twoje i Twoich pasażerów.... Poza tym skąd wiesz ile wytrzyma takie uzywane serwo? Tydzień, rok, a może całe życie auta? Nie wiadomo. Ja bym inwestował w nówkę.....

          Komentarz


          • #6
            Niemusi byc serwo moze to byc pompa podcisnienia serwa.
            Vacum tak się to nazywa :
            Link

            [ Dodano: Pon 05 Maj, 08 13:51 ]
            Moze też byc ktorys z wężykow które idą do serwa umnie jeden był dziurawy. Także napewno to trzeba sprawdzić a nie odrau wymieniać bo pół samochodu wymienisz i nadal bedzi to samo. Co do syczenia umnie tez tak jest jak naciskam hamulec i w poprzedniej O1 też tak miałem i raczej tak powinno być. Ja sfoja usterke znalazłem po wyłaczeniu silnika słyszalem że coś przez chwilke syczy i znalazłem węzyk który był zrąbany.
            [b]SPOT OLSZTYN ostatni piątek miesiąca godz.19.00 parking przed TP SA

            Komentarz


            • #7
              Padło serwo :? :? :? :? :? :?
              1000 w plecy :x :x :x :x :x
              Pozdrawiam Bartek.

              Current: Honda Civic
              Ex: O1

              Komentarz


              • #8
                Link
                Spritmonitor.de

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez Golfista
                  Padło serwo
                  skad wiesz, na wężyku od serwa do kolektora jest zwór zwrotny (przynajmniej w wiekszości autek jest, tak miałem w favorit oraz felicji) może on padł i otwarty jest w każda strone

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X