Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pierwsza usterka !!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pierwsza usterka !!

    Skąd mam tą cenę?? Policzmy
    Lampy z żarówkami 1600
    Aupoziomowanie 369 euro = 1470
    Spryskiwacze ok 300
    Suma 3370 zł
    Czy się mylę zestaw aupoziomowania ze strony Link
    seal
    autko: jeszcze Opel Vectra 1,8 wersja pościgowa (180KM)

  • #2
    Pierwsza usterka !!

    Witam. Panowie mam problem. Falowały mi obroty , pojechałem wszystko sprawdzić i okazało się że " NIE MAM SYGNAŁU Z CZUJNIKA HALLA !! " Żeby to wymienic potrzeba podobno rozkręcic cały rozrząd !! Moje pytanie. Wymieniał już ktoś to wcześniej ?? Ile to może kosztowac z robocizną , po podobno koszt samego czujnika to ok 250 zł ?? Pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez matfiej
      podobno koszt samego czujnika to ok 250 zł
      i tak może być;
      Forum - Octavia Club Polska
      O I złota w kombi 1.6 BFQ - od tego Tu się zaczęło
      KIA Carens 2.0 CRDI - przerwa na kawę ....
      O III czarna liftback - reaktywacja

      Komentarz


      • #4
        A ile może kosztowac sama wymiana ? Sam się za to nie zabiore , jak trzeba rozkręcić rozrząd !

        Komentarz


        • #5
          Ja wymieniłem go sam ale tak jak słyszałeś trzeba rozbierać rozrząd a nawet odkręcać koło na wałku rozrządu więc bez odpowiednich narzędzi nie ma co się do tego zabierać. Podejrzewam że do kosztów wymiany czujnika doliczą sobie koszt rozbioru rozrządu.
          A i jeszcze jedno jeżeli masz sporo przejechane na pasku rozrządu to zalecałbym zmienić pasek, bo nie powinno się zakładać tego samego paska drugi raz jeżeli został zdemontowany.
          Pozdrawiam.
          Rozum każdy ma, ale nie każdy go używa.

          Komentarz


          • #6
            Niestety pasek jest NOWY !! Wymieniłem go miesiąc temu razem z napinaczem i pompą wody !! Po prostu zajebiście jak mnie policzą tak jak za rozrząd !! :evil:

            Komentarz


            • #7
              To jak jest nowy to luz. Spróbuj negocjować może nie będzie tak źle.
              Rozum każdy ma, ale nie każdy go używa.

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X