Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Ori xenon

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Ori xenon

    Jak najlepiej sprawdzić czy szyba jest oryginalna do skody - chodzi mi o kod na szybie , i w dodatku ma być zielona - Czy ktos sie na tym zna ??

    Jest tu u mnie w okolicy warsztat ktory kiedyś był autoryzowanym serwisem skody (teraz nie jest) i facet za wymiane prawej przedniej szyby w O2 z robocizną chce ok 160 zł

    Dzwoniłem do serwisu SKODY to oni chcą za szybę 170 i wymianę 90 czyli suma 260

    i Teraz mnie nurtuje myśl jak sprawdzić u tego faceta czy nie wciśnie mi jakiejś podróbki szyby ?? bo rzecz jasna chcę oryginalną

  • #2
    [O1] Ori xenon

    Witam

    Nie znalazłem na forum, żeby się przewijało, a mam problem, który pojawił się dzisiaj. Mianowicie jeszcze dzisiaj rano było wszystko wporządku, zarówno krótkie miganie długimi jak i włączanie ich na stałe działało bez problemu, oczywiście jest zrobione, że xenon nie gaśnie w momencie włączenia długich. Po około godzinnym postoju i wypiciu kawki okazało się że długie wogule się nie włączają, kontrolka na desce nie zapala się, a jak chcę włączyć długie na stałe to xenon gaśnie. Macie może jakieś pomysły co może być problemem ? Ponowne włączenie silnika nie pomaga, tak samo jak i świateł, nie sądze, że jest to problem z żarówkami, bo wtedy by xenon nie gasł, krótko mówiąc potrzebuje pomocy
    Była 1.9 TDI AHF Elegance
    190KM/395Nm

    Jest A6C6 3.0TDI V6 Tiptronic
    277KM/561Nm

    Perfect Service by DGW

    Komentarz


    • #3
      Casper, Może manetka do zmiany świateł się wysrała.
      A6 Avant 1.9 TDI AVG - przedlift
      AR 156 SW 1.9 JTD 16V - półlift
      O1 Combi 1.6 MPI BFQ - polift
      -------------------------------------------------
      Dysponuję kasownikiem do poduszek VAG

      Komentarz


      • #4
        splawik, jakby manetka się zkupciała to raczej nie gasł by mi xenon przy włączeniu świateł drogowych...
        Była 1.9 TDI AHF Elegance
        190KM/395Nm

        Jest A6C6 3.0TDI V6 Tiptronic
        277KM/561Nm

        Perfect Service by DGW

        Komentarz


        • #5
          Casper, No raczej nie ale wszystko możliwe. Żeby tak na krótko spiąć kabelki przy manetce, to byłoby wiadomo na 100%.
          A6 Avant 1.9 TDI AVG - przedlift
          AR 156 SW 1.9 JTD 16V - półlift
          O1 Combi 1.6 MPI BFQ - polift
          -------------------------------------------------
          Dysponuję kasownikiem do poduszek VAG

          Komentarz


          • #6
            jeszcze jakieś sugestie może zanim zaczne rozbierać kierownice ?

            [ Dodano: Sob 31 Maj, 08 08:13 ]
            problem rozwiązany, jak by kogoś to interesowało to były to bezpieczniki, które się poprzepalały, po wymianie wszystko działa idealnie
            Była 1.9 TDI AHF Elegance
            190KM/395Nm

            Jest A6C6 3.0TDI V6 Tiptronic
            277KM/561Nm

            Perfect Service by DGW

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X