Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Akumulator

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Akumulator

    Zamieszczone przez vel
    Włączyłem ogrzewanie tylnej szyby, zaświeciła się kontrolka, ale mimo 25min pracy szyba się nie rozmroziła w zasadzie nic (to co odeszło to raczej na skutek ogrzania wnętrza kabiny).
    Jeżeli tak to może coś z bezpiecznikami, zaś sam system się wyłącza ok około 10 min (i dotyczy to O2) więc te 25 min pracy to nie bardzo (chyba że ponownie włączałeś), dziś przy - 10 i szronie na całym aucie z mgły tylna szyba odmroziła się po około 20 min przy czym musiałem ją ponownie włączyć.
    pozdr
    ankakol

  • #2
    Akumulator

    Witam wszsytkich,

    Mam pytanie...czy ktos wie jak wyciągnąć akumulator z octavii ?? mam na akumulatorze od gory szynę zamontowaną z kabelkami i ciezko to sciągnąc...poza tym jakis dlugi klucz nasadowy jest potrzebny zeby przy podstawie okrecic...masakra..mam jeszcze 2gie auto w postaci golfa 3 i nawet nie chce porownywać stopnia skomplikowania wyciągnięcia akumulatora. Bede musial jakos odpalic i podjechac do akumulatorowni zeby mi to wyciagneli i podladowali..jak sie da...bo ma juz 8 lat :/ a jaki akumulator polecacie gdybym mial kupic.. ? jaki dokaldnie..bede wdzieczny za porade PJ
    jest luz...

    Komentarz


    • #3
      Peetebe, kup sobie bezobsługowego Boscha 74Ah 680A . Dobrze trzymają , ładnie kręcą nawet przy dużych mrozach . Zero problemów przez najbliższych 5 - 6 lat. Polecam .
      Maro

      Komentarz


      • #4
        hm...no kupiłbym..tylko cena jest zabójcza...dzownilem wlasnie do chlopaków od baterii i mowili ze mają jakies po 320 zł 75Ah...bo ten boschek to swoje 500 kosztuje.. powiedzieli mi tez ze lepiej montowac 70Ah w zwyż do octavki.. czy maja racje ?
        jest luz...

        Komentarz


        • #5
          Myślę , że w Makro kupiłbyś za ok 350zł . Te parametry są jak najbardziej ok do Octavii w dieslu .
          Maro

          Komentarz


          • #6
            dzieki serdeczne, bede musial tylko znalezc mechanika co mi to zamontuje...bo sam nie dam rady :/ bo jeszce mam prowadnice zamontowana na akumulatorze..to chyba od urządzenia sterującego ogrzewanie i chlodzenie na pilota...czarna magia narazie.. ale powoli się uczę pozdrawiam
            jest luz...

            Komentarz


            • #7
              na allegro znalazłem za 389 zeta

              Komentarz


              • #8
                Ja bym polecił Centre future plus 75Ah ma 3 lata gwarancji a płaciłem na hurtowni za nią 360zł.
                Takie zwykłe Ambiente

                Komentarz


                • #9
                  Spoko dzieki wszsytkim kupilem boscha 90 Ah za 370 zł z montażem
                  jest luz...

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X