Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Cos mi sie oberwalo ...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Cos mi sie oberwalo ...

    MR Motors -mam i chwale
    Starik, ale jeszcze lata ... SCOUTem

  • #2
    Cos mi sie oberwalo ...

    Witajcie !

    Pare dni temu ze zdumieniem zobaczylem ze mam jakiz luzny do niczego nie podlaczny i sterczacy samotnie przewod w komorze silnika.

    Znalazlem miejsce z kktorego sie odlamal i podlaczylem go ponownie, ale ciekawy jestem z czym wlasciwie jest polaczony i czy eksploatacja samochodu z taka usterka jest grozna dla silnika, lub powoduje inne komplikacje ?

    Dolaczam fotke, zeby bylo wiadomo o co pytam

    ]"]Link
    Artur

    Komentarz


    • #3
      Wygląda to na przewód zasilający świecę żarową podgrzewającą płyn chłodniczy.
      Widzę że musiałeś odpinać fajkę żeby podłączyć przewód bo czysta jest - więc powinieneś zauważyć co to jest :roll:
      Eksploatacja bez tego w żaden sposób nie jest groźna, zwłaszcza jak jest ciepło. Niektórzy w ogóle nie mają takiego podgrzewania, a niektórym nie działa. Po prostu to rozwiązanie pozwala na szybsze dogrzanie silnika TDI.
      a jednak GOLF...

      www.magaczewski.pl

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez magart
        Wygląda to na przewód zasilający świecę żarową podgrzewającą płyn chłodniczy.
        Widzę że musiałeś odpinać fajkę żeby podłączyć przewód bo czysta jest - więc powinieneś zauważyć co to jest :roll:
        Eksploatacja bez tego w żaden sposób nie jest groźna, zwłaszcza jak jest ciepło. Niektórzy w ogóle nie mają takiego podgrzewania, a niektórym nie działa. Po prostu to rozwiązanie pozwala na szybsze dogrzanie silnika TDI.
        Ja jestem straszna melepeta motoryzacyjna
        Chociaz technicznie chyba troszke obyty.
        Wygladalo mi to na swiece zarowa , ale jakos nie moglem zrozumiec po co swieca zarowa na przewodzie z plynem chlodniczym ...

        Dzieki za odpowiedz !
        Artur

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X