Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

kontrolka immobilaizera

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • kontrolka immobilaizera

    Auchan 3.09 ON
    Statoil 3.48 ON :roll:

    olus, bardzo ładne auto (szczegolnie kolor) w avatarze

  • #2
    kontrolka immobilaizera

    Witam mam octavie z 99 wersia slx. Mam nastepujący problem czasami po przkręceniu kluczyka i właczeniu elektryki miga mi kontrolka immobilaisera( tak wyczytałem w instrukcji) znajduje sie ona w gorynm rzędzie kontrolek na srodku jest to taki jakby kluczyk z samochodem jesli wszytsko jest ok ona sie swieci az do przekręcenia zaplonu jesli miga ,auto zaraz po zapaleniu gasnie. Wyszytalem ze ta kontrolka tak sie zachowuje poniewaz nie czyta immobilaisera w kluczyku ale mimo ze mam drugi kluczyk z ktorego nie korzystam na codzine to po wlozeniu go rowniez miga. co moge zrobic poniewaz czasami musze okolo 5 minut krecic elektryka zanim kontrolka przestanie mrygac....

    Komentarz


    • #3
      też to miałem odkręć obudowe kierownicy, dostań się do kabelków idących od stacyjki, wtyczkę spryskaj WD40 a kabelki owiń zwykłą folią aluminiową i ew. izolacją

      po kłopocie
      >>>Moja Octavka<<<

      Komentarz


      • #4
        a to musi buc wd40 czy moze byc cos innego ?? to ma wyplukac brud czy poprawic przewodzenie bo mam tez taki plyn ktory poprawia przewodzenie to co mam zastosowac z tych rzeczy ??

        Komentarz


        • #5
          nie musi być wd40, może być właśnie to co poprawia przewodzenia

          z mojego doświadczenia wiem że wd 40 daje radę


          daj znać czy pomogło ale na 100% tak
          >>>Moja Octavka<<<

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X