Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Tylni nawiew OII

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Tylni nawiew OII

    Witam,
    czy ktoś z forumowiczów wie jaki jest fabryczny numer części Impulsator prędkości?
    Autko ma 5 biegową skrzynię biegów (nie wiem czy na linki czy na popychacze), jest z 2000r, silnik i oznaczenie jak w moim profilu
    Dzwonię po ASO i oni nie są w stanie do tego dojść.
    Przy okazji może ktoś mi powie jak się do tego czujnika dostać i czy jest to kłopotliwe, może sam bym wykręcił, spisał numer i byłoby po kłopocie :P
    Pozdrawiam

  • #2
    [O2] Tylni nawiew OII

    Witam.
    Czy ma ktoś instrukcje dojścia do tylniego nawiewu w OII, pokrętło poziome lewej kratki ktoś przekręcił i nie działa.Pozdrawiam i proszę o pmoc.Szukajka nie pomogła.
    L&K

    Komentarz


    • #3
      JanuszP, otwierasz popielniczkę i delikatnym acz płynnym ruchem wyciągasz nawiew pociągając za dolną krawędź do siebie i do góry.
      Mi pękła w tamtym tygodniu ta drabinka co trzyma te płatki - gwarancji nie uznali i musiałem kleić.
      Załączone pliki
      BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

      SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

      Komentarz


      • #4
        Wielkie dzięki za odpowiedź i plik graficzny.Ciekawe co jest u mnie pewnie też coś pekło,alo to sie zobaczy.Pozdrawiam.
        L&K

        Komentarz


        • #5
          JanuszP, tam jest taki bolec, który kręci na lewo i prawo - pewnie się ułamał, albo wyleciał z uchwytu.
          BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

          SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

          Komentarz


          • #6
            Za chwile ide do garażu zobacze co się da dziś zrobić.Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam
            L&K

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X