Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gaz LPG

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Gaz LPG

    Zamieszczone przez perkoz
    moze pasek przeskoczyl o ząbek i to tez mogło by byc powodem ze może ciezko palic
    stary, przy przestrzeni jaka jest między tłokiem a zaworami w GMP to raczej taka nieprawidłowość dawałaby o sobie znać dźwiękowo, nie mówiąc już o kulturze pracy. Nie sądzę również aby ktoś kto zmieniał rozrząd był na tyle ślepy aby tego nie zauważyć.

  • #2
    Gaz LPG

    Witam Wszystkich.

    Jestem posiadaczem Skody Octavi z silnikiem benzynowym 1,6
    W samochodzie w salonie zamontowano instalację LPG firmy Bedini z sekwencyjnym wtryskiem gazu.
    Pierwszych 5 tyś km przejechałem na benzynie.
    Następnie zacząłem jeździć na gazie i zaczęły sie kłopoty. Co jakiś czas zapala się kontrolka od silnika pokazując jakiś błąd. W salonie kasują błąd i mówią, że jest wszystko dobrze. Po jakimś czasie znowu pojawia się ten błąd.
    Jeśli ktoś ma podobne kłopoty proszę o pomoc.
    Pozdrawiam serdecznie
    DużaMysz

    Komentarz


    • #3
      partacze i tyle.. niestety musisz jechac do 'dobrych' gazownikow.. zle wpieli sie w instalacje wtryskow lub blad montazu..

      Komentarz


      • #4
        musisz przycisnąć monterów w serwisie - niech zestroją dobrze instalacje - ja tak zrobiłem (a miałem takie same kłopoty) i jest teraz wszystko oki. Zmuś kierownika serwisu aby monter wsiadł z tobą do samochodu,podpiął komputer do instalacji LPG oraz do instalacji samochodu , pojedź z nim na jazdę testową i niech podczas jazdy zestroi instalację LPG - to na prawdę pomaga.
        Silnik BFQ + sekwencja KME
        CB President Johnny II ASC+President HAWAII

        Kenwood KDC-BT92SD
        Hertz HSK 165
        Hertz DBX 250
        KICX Kap 45
        KICKER ZX 200.2
        Kable - Dietz, Caliber
        Kondzio 1F
        wygłuszenie drzwi

        Komentarz


        • #5
          oldwin, jakby sie źle wpięli to by w ogóle nie działało....pamiętasz jak Gucio mawiał do Maji: "mowa jest srebrem, a milczenie złotem".... domyśl sie w jakim kontekście to przytaczam do Twoich stwierdzeń
          myszorek, tylko i wyłącznie odpowiednie zestrojenie lpg z Pb. wic polega na tym żeby zestroić czasy wtrysków benzynowych na benzynie i na gazie. albo bardziej mądralińsko: aby czas adaptacji długiej ( a on wynika z krótkiej)dla obu sond lambda był taki sam na benzynie i na gazie. czyli tak jak kolega nosferatus, : wycieczka do miejsca montażu, montera za wszarz do auta z podpietym kompem i jazda na strojenie. I nie daj sie na hasło często używane przez panów z aso, że to od sondy i na gazie może wyskoczyć, bo to od wyższej temperatury. nie może, bo w zasadzie wszystkie sekwencje sprzedawane na rynku sa zgodne z EOBD, i po odpowiednim zestrojeniu maja zapewnić parametry pracy silnika wymagane przez ten standard.
          Zenuś pa pa teraz gra nam rcd310- i bardzo fajnie gra. masz problem z LPG - walnij na PW - postaram się pomóc

          Komentarz


          • #6
            potwierdzam słowa kolegó nosferatus, i huwe, dobre zestrojenie pozwoli Ci na spokojną i bezproblemową jazde samochodem. Powodzenia i bądź twardy w aso
            RENT COMPLEX

            DACAR.team

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X