Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

O2 - tylna klapa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • O2 - tylna klapa

    pozdrawiam kierowce srebrnej octavii WL xxxxx dzis okolo 9 na lopuszanskiej skrecal w aleje. jechalem czerwonym seicento nie chcialem robic zamieszania :lol:
    Pozdrawiam
    Konrad
    Octavia I 1.8 20V AGN

  • #2
    O2 - tylna klapa

    Witam

    Kupiłem nową O2 i mam mały problem z tylnią klapą, a mianowicie, po otwarciu klapy bagażnika szyba na klapie mniej więcej po środku klapy dociska się do krawędzi dachu. Wsadzałem tam kartkę papieru i po otwarciu klapy nie mogłem wyciągnąć tej kartki. Szyba bardzo mocno po otwarciu dociska że w końcu pęknie. Moje podejrzenia są takie że chyba coś jest z siłownikami (za wysoko wychodzą), sprawdziłem wszystkie szpary między klapą i szybą a karoserią i są idealne.

    czy wy w swoich O2 też tak macie ???

    Komentarz


    • #3
      Doradzam wizytę w ASO w celu ustawienia klapy ( ewentualnie przeklejenia szyby ). U mnie po otwarciu jest jakieś 6-8 mm luzu...

      Klapa otwarta


      Klapa zamknięta


      BTW: W kwestii szerokości otwarcia klapy to u mnie odległość mierzona od metalowego zaczepu zamka ( tego ukrytego za ruchomym plastikiem w progu załadunkowym bagażnika ) do początku plastikowej obudowy zamka na klapie wynosi 124 cm.
      Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
      Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

      Komentarz


      • #4
        No i po sprawie, klapa wyregulowana i teraz jest miodzio. Regulowało mi ASO Sinclan a konkretnie ich blacharnia i zajeło im to 15 min.

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X