Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Elektryka szyb

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Elektryka szyb

    Ja polecam jeszcze supernova - tj. cobra w pod inna nazwą do tego dołożyć Hustlera lub Wilsona i zestaw jak ta lala - pod warunkiem ,że dobrze zestroimy swr -em do samochodu.

  • #2
    [O1] Elektryka szyb

    Witam chciałbym się dowiedzieć co może być przyczyna, iż tylna prawa szyba nie chce się otwierać z panelu kierowcy lecz z tyłu można ją bezproblemowo otworzyć.
    Czy trzeba aby wymieniać cały panel czy tylko ten przełącznik?

    Pozdrawiam, Mateusz

    Komentarz


    • #3
      Mateusz666, może podświetlenie było kiczato zrobione. Ja otworzyłbym sterownik ten w drzwiach kierowcy i sprawdził mikrostyk odpowiedzialny za tą szybę.
      Takie zwykłe Ambiente

      Komentarz


      • #4
        Mateusz666, wydaje mi się, że nie ma wątpliwości że to włącznik w drzwiach kierowcy,
        czy wczesniej nie miałeś czegoś robionego z elektryką w drzwiach ??
        ja kiedyś tak miałem w O1 jak mi elektryk podpinał automatyczne domykanie okien po zamknięciu auta, okazało się, że coś źle podłączyl i jakieś spięcie się robiło
        zdarza się, napewno zaczynaj szukać w drzwiach kierowcy
        Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ...

        Komentarz


        • #5
          Dzisiaj postanowiłem troche pogrzebać i odpiąłem moduł komfortu i jeszcze gorzej zrobilem...xD gdy sa zamknięte drzwi od kierowcy nie otwiera sie szyba, lecz gdy ucyle otworzy sie...z centralnego sie tez nie domyka...ale za to naprawiłem tylna...cos sie jeb*ie macie moze jakieś sugestię na ten tamat?

          Pozdrawiam, Mateusz

          [ Dodano: Pon 16 Cze, 08 15:52 ]
          czy ktos odpisze?:P

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X