Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ramka na dźwignie zmiany biegów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ramka na dźwignie zmiany biegów

    Zamieszczone przez kruk4
    chcesz poprawić car audio w swoim samochodzie tanim kosztem to słuchaj

    pierwsza inwestycja to wyłguszenie drzwi (jak koledzy mówią nawet firmowe głośniki po wygłuszeniu potrafią troszke basu z siebie wydobyć)dzrwi są tak skonstrułowane że jak byś włożył do nich głośniki za 1000 zł to i tak by wydawało ci sie że pierdzą

    nie jesteś dalej zadowolony z jakości dzwieku kupujesz zestaw odseparowany na przód
    głośniki np hertz pb helix ja polecam tec( ale to są moje gusta) z tańszych to phonocar nie kupuj żadnych boszmanów pyle czy innych dziwactw
    Zgodze sie z Toba co do wygluszenia,
    musze jednak przyznac, ze sama wymiana fabrycznych na Hertza ESK dala duza roznice w odsluchu.
    Pomimo, ze wygluszenia do dzis nie mam niektorzy rozgladaja sie po samochodzie i pytaja czy mam subwoofer.
    Wpakowalem 2 pary takich glosnikow w zestawie z separatorami i gwizdkami, jedna na przod a druga na tyl.
    Kolejna inwestycja bedzie chyba zmiana Streama na Columbusa a pozniej juz zmiana samochodu bo zakochalem sie w CX-7

  • #2
    Ramka na dźwignie zmiany biegów

    Witam.
    Mam pytanie, kupiłem ostatnio mieszek i gałke z Octi po FL, a ja mam przed FL i ramka na mieszku nie pasuje do tej wiekszej ramki. Więc moje pytanie brzmi czy ta ramka(na tunelu środkowym) jest taka sama jeżeli chodzi o rozmiar ? Pozdrawiam
    Octavia 2000r. 1,9 TDI 110km...

    Komentarz


    • #3
      z tego co wiem to są inne. zresztą sam to zauważyłeś :P wyjmij mieszek z tej ramki i spróbuj dopasować do przedliftowej
      >>>Moja Octavka<<<

      Komentarz


      • #4
        Dzięki już przerobione :P teraz to o wiele ładniej jest w środku
        Octavia 2000r. 1,9 TDI 110km...

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X