Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zamek klapy bagażnika Octavia II

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamek klapy bagażnika Octavia II

    TTter, dołączam się do kolegi marekzu, -chyba musi to być zajeb**** okazja skoro tak bardzo się napaliłeś na takiego wrzoda :lol:
    przemyśl sobie wszystko na spokojnie...

  • #2
    Zamek klapy bagażnika Octavia II

    Mam taki problem od jakiegoś czasu na głównym wyświetlaczu podczas jazdy pokazuje mi że mam otwarty bagażnik pomimo tego ze fizycznie bagażnik jest zamknięty. Mało tego jak ją zamykam to włącza mi się alarm, z wyżej wymienionego powodu. Podjechałem do serwisu i pan serwisant stwierdził że te zamki się nie psują. Ale wzięli ja na hale robili coś z 2h po czym dalej było to samo a nawet jeszcze gorzej bo cała klapę miałem krzywo(z jednej strony była wyżej z drugiej niżej) i ledwo się zamyka. Jestem umówiony na przegląd niedługo i mam nadziej że tam zrobią dobrze swoją robotę( na szczęście w innym salonie Skody).
    Octavia III RS 2.0 TDI CUPA

    Komentarz


    • #3
      te serwisy ASO to przekręty jak nie masz znajomości to jeszcze gorzej niż w nie autoryzowanym naprawdę. Dziwny przypadek na szczęście jeszcze nie mam takiego problemu może akurat masz pecha i wadliwy zamek a ile użytkujesz skodzine ???
      autoKOWALSKIszkoła ul. Lutomierska 69 Łódź tel. 602 465 680 ZAPRASZAM !!!

      VW POLO 9N 2004r. obecnie
      Skoda Octavia II 2007r. SPRZEDANA
      Skoda Octavia Combi II FL 2010r. obecnie

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Kowal_ldz
        te serwisy ASO to przekręty jak nie masz znajomości to jeszcze gorzej niż w nie autoryzowanym naprawdę. Dziwny przypadek na szczęście jeszcze nie mam takiego problemu może akurat masz pecha i wadliwy zamek a ile użytkujesz skodzine ???
        Dwa i pół roku ją mam. Ale ja byłem w autoryzowanym serwisie skody Auto-Wimar Centrum w Wawie na Alejach Jerozolimskich
        Octavia III RS 2.0 TDI CUPA

        Komentarz


        • #5
          Jaro102, aha to nie aż tak długo użytkujesz ale z doświadczenia będzie tak po grzebią po grzebią i dojdą do wniosku że trzeba nowy zamek Jak wrócisz z ASO to daj znać czy dobrze zrobili bo u mnie w Łodzi te serwisy to wiele do życzenia pozostawiają
          autoKOWALSKIszkoła ul. Lutomierska 69 Łódź tel. 602 465 680 ZAPRASZAM !!!

          VW POLO 9N 2004r. obecnie
          Skoda Octavia II 2007r. SPRZEDANA
          Skoda Octavia Combi II FL 2010r. obecnie

          Komentarz


          • #6
            No w poniedziałek jadę to ci powiem. :wink:

            [ Dodano: Czw 26 Cze, 08 17:39 ]
            Dobra po przeczyszczali mi styki w zamku i po dokręcali mi go dobrze i jak na razie jest ok :wink:
            Octavia III RS 2.0 TDI CUPA

            Komentarz


            • #7
              Witam serdecznie.W serwisie powiedzieli mi , że mam poprzecierane przewody w drzwiach.Problem polegał na tym, ze działy się cuda z układem komfortu.Same podczas jazy otwierały się szyby, załączał alarm i nie widomo dokładnie co jeszcze.Okazało się ,że skorodowało złącze do samego modułu w drzwiach.Nawet tam nie zaglądali bo gąbka na drzwiach była w stanie nienaruszonym.Swoją drogą czy jak pod tą gąbkę podłożę folię to czy przestanie tak paskudnie parować w aucie przy niższych temperaturach.Mam wrażenie, że to podczas schnięcia tej gąbki tak wszystko zaparowuje.Pozdrawiam.
              Witek

              Komentarz


              • #8
                No i jak się okazało trzeba było wymienić cały zamek. Najbardziej nie wkurzało mnie to że cały czas darła mi się że mam otwarty bagażnik tylko ta bezradność ASO, niby prosta usterka a samochód stał u nich 5 dni.
                Octavia III RS 2.0 TDI CUPA

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X