Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Problem z zamkiem, O1, AGR

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Problem z zamkiem, O1, AGR

    Czyli nie Rabsztyn :?:

  • #2
    [O1] Problem z zamkiem, O1, AGR

    Witam. Temet częściowo byłm poruszany, ale nigdzie nie mogę znaleźć dokladnych odpowiedzi. Mój problem w Octavii to: czasami po deszczu nie dziala centralny zamek za kierowcą, otwiera ale nie zamyka, (tylko za kierowcą). Czasami po zamknięciu drzwi nie gaśnie lampka w podsufitówce,. Gdzies czytałe, ze wine za to moze ponosic moduł komfortu. Pytanie: czy to rzeczywiscie jego wina i gdzie on jest i jak moge to wszystko naprawic.

    Komentarz


    • #3
      No jak szukales, to zapewne znalazles odpowiedz tylko trzeba teraz zabrac sie za sprawdzanie, a mianowicie rozlozyc drzwi przednie i zobaczyc jak wyglada wtyczka w tym module ktory znajduje sie w drzwiach, oraz jak wygladaja kable w wiazce miedzy drzwiami a nadwoziem. A potem bedziemy rozwazac dalej.
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        [O1]

        OK. Idę sie brać do roboty, jak sie uda to porobię zdjęcia.

        [ Dodano: Nie 29 Cze, 08 13:12 ]
        Maicroft, ale jeszcze mam pytanko. Właśnie zabierałem się do pracy, próbowałem zamknąć z pilota drzwi i ewidentnie słychać, że coś tam jakby próbowało zadziałać w tych tylnich drzwiach, odgłos taki jak przy zamykaniu, tylko że nie zamyka. Może jakaś cholera siedzi w tylnych drzwiach ???????. Jak mozesz odpowiedz szybko, bo powoli zabieram się do roboty, a nie chciałbym nie te drzwi rozebrać

        [ Dodano: Nie 29 Cze, 08 14:35 ]
        I jeszcze jedno. zauważyłem, że guma, w której idzie wiązka kabli od auta do drzwi, nie była założona na mocowanie po stronie samochodu, może tam sie woda dostawała??. zobaczę, założę ją, zrobię sztuczny deszcz wężem i sprawdzę, czy problem bedzie sie powtarzał.

        [ Dodano: Nie 29 Cze, 08 17:52 ]
        Jednak kicha. Guma założona jak powinno być, lałem wodą jak z cebra i nadal nie zaskakuje. Zabieram sie do modułu komfortu. Dokładnie sie przysłuchałem, naprawde dokladnie i przy zamykaniu z pilota rzeczywiście nie słychać, żeby drzwi sie blokowały, czyli prawdopodobnie bedzie cos w module komfortu.

        [ Dodano: Wto 01 Lip, 08 10:30 ]
        Sprawę rozwiązałem. Rozebrałem tylne drzwi. Tam sie dostawała woda - na styku tej małej szybki z tą dużą. Woda kropelkami leciała dokładnie na kostkę , która jest podłączona do siłownika. zabezpieczyłem ją folią, lałem dzisiaj wodę na szybę i na razie wszystko gra.

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X