Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TUrbina

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • TUrbina

    Zamieszczone przez djczas
    zpluta, to podajcie jeszcze raz adres
    Stasiu, będziesz :?:

  • #2
    TUrbina

    witam wszytkich z OCP!!! posiadam Octavke 1.8T ARX i moja turbinka traci zywot.Gdzie moge wymienic turbine w okolicach Wroclawia?.Lepiej samemu kupic turbine i poszukac warsztat aby to wszystko zamontowali czy udac sie do jakiejs firmy???Polecacie jais warsztaty??? Porosze o pomoc pozdrawiam hej
    MOja czeszka

    Komentarz


    • #3
      chrisunm1, swego czasu był polecany Mammoth czy jakoś tak jeśli przekręciłem to przepraszam on sprzedawał turba w dobrej cenie i miał warsztat jak mnie pamięć nie szwankuje to chyba z jetronickiem związany

      Komentarz


      • #4
        Możesz popytać w Dynosofcie polecam chłopaków
        jakby co to mam jeszcze kilka namiarów na turbiniarzy we Wrocku. Tu linka do Dynosoftu TU
        Dostojnie do przodu by Dynosoft

        Komentarz


        • #5
          Dziekuje za pomoc,a orientujecie sie ile taka zabawa kosztuje w takiej firmie(wymiana turbinki z robota) Pozdro OCP
          MOja czeszka

          Komentarz


          • #6
            chrisunm1, koszt regenerowanej purchawki to około 1500zł odliczyłem już twoją turbine ale 2 lata gwaracji mówię o turbo- tecu z Jaworzna. wymiana to jakieś 200zł lub 300zł
            Takie zwykłe Ambiente

            Komentarz


            • #7
              aha,dzieuje za pomoc zaczne sie niedlugo dowiadywac jak bede miał cala sume .pozdrawiam OCP hej
              MOja czeszka

              Komentarz


              • #8
                przy wymianie turbiny azlezy wyienisz uszczelki turbo/kolektor , turbo/wydech, zasilanie oleju, spust oleju przy misce, uszczelki tylko oryginalne zaienniki lubia sie wykruszyc

                do tego wyczyscic caly dolot i umyc intercooler no i wymienic olej

                jak jestes w wroclawia to sie odezwij do mnie na priva
                www.VAGserwis.pl naprawy bieżące, diagnostyka, serwis, oleje, części tel. 669 51 76 75

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X