Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Zablokowane drzwi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Zablokowane drzwi

    Ziomal, HAHAHAHA zabieraj wszystkich swoich TRZECH spotowiczow..... :twisted: :twisted: :twisted: bedzie was wiecej a w sumie bedziecie wszyscy :twisted: :twisted: :twisted:

  • #2
    [O1] Zablokowane drzwi

    Mam problem od kilku dni zablokowaly mi sie tylne lewe drzwi, nie idzie ich otworzyc ani z centralnego ani od srodka, cypelek ani drgnie, chyba ze sie pociagnie za klamke od srodka to sie dzwignie (ale jak sie pusci klamke to zaraz opada) lecz mimo to nie idzie otworzyc. Wie ktos jak to mozna naprawic ?

    Komentarz


    • #3
      Przede wszystkim musisz zdjąć boczek,czyli otworz drzwi i szybę i na dole chyba będą srubki(nie jestem pewien bo mam golfa 3drzwi i u mnie w przednich boczkach są srubki,nie wiem jak to jest w OCT z tyłu), potem delikatnie zdejmujesz boczek ze spinek,nastepnie odpinasz linkę no i masz praktycznie wszystko widoczne no i wtedy po nitce do kłębka :wink:
      252/555

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Superbman
        ,czyli otworz drzwi
        ale drzwi wogole nie da sie otworzyc

        Komentarz


        • #5
          Czesc Devil. Mialem dokladniutko to samo co Ty. Elektryk zdjal boczek od srodka i otworzyl drzwi, wykrecil zamek i sie okazalo, ze jest do wymiany. W ogole nie chodzil ten mechanizm wewnatrz. Po rozkreceniu zamka okazalo sie, ze troche badziewnie sa one wykonywane. W srodku prawie wszystko z plastiku. Jako laik moge powiedziec, ze byc moze:
          1) Ktores kolo zebate sie przemieszcza i zamek przestaje pracowac
          2) Latwo jest zamek Skody rozlozyc ale zlozyc to juz nielatwo

          Zamki nie sa drogie i na szczecie nie ma problemu z ich dostaniem. Wysylam Ci numery zamkow cytujac za forumowiczem JanuszemSZ

          3B4 839 015
          3B4 839 015A-dla pojazdów z centralnym zamkiem.

          1999,2000 i 2001 - zamki takie same.

          Powodzenia.

          Komentarz


          • #6
            Ja też tak miałem i elektryk zlutował kabel w wiązce idącej do drzwi. (Po otwarciu przednich jest dostęp do gumy z przewodami).
            Wszystko działa i obyło się bez rozbierania drzwi.
            Dwuoctaviusz
            starsza O1 1,8 `98 + LPG
            i nowsza O2 1,6 `08

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X