Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

przycieram oslona silnika

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • przycieram oslona silnika

    Mogłby ktoś dać linka do takiego modułu na allegro :P bo ja nie widze :P
    Pozdrawiam

  • #2
    przycieram oslona silnika

    poniewaz w mojej octavce nie bylo oslony silnika, zamowilem sobie na allegro taka ktora praktycznie wygladala jak orginalna. w warsztacie powiedzieli mi jednak ze tak super to ona nie pasowala. wszystko bylo by wporzadku gdyby nie to ze jak jade z wieksza predkoscia po drodze z koleinami to najezdzajac na nierownosci samochod regularnie potrafi przycierac ta oslona o asfalt. czy to normalne??

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez wuszy
      jak jade z wieksza predkoscia po drodze z koleinami to najezdzajac na nierownosci samochod regularnie potrafi przycierac ta oslona o asfalt. czy to normalne??
      raczej nie bo jak są koleiny to autko zaczyna lecieć w powietrzu nad nimi,normalnie fruniesz :lol:

      A tak na serio to zależy co rozumiesz przez słowo koleiny :?: połóż sie pod auto i będziesz widział czy jest dobrze przykręcona czy odstaje.Ale to normalne ze jak sie wpier... w głębsza koleinę to przytrzesz ,niestety takie drogi.co do osłony to kupiłem boczne jakieś podróby i powiedziałem nigdy więcej,straszny syf...na allegro upolowałem potem org i od razu inaczej to wszystko pracuje
      -----1.9TDI ASV --StrEet DeMoN----- <--ZaPrAsZaM

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez wuszy
        wszystko bylo by wporzadku gdyby nie to ze jak jade z wieksza predkoscia po drodze z koleinami to najezdzajac na nierownosci samochod regularnie potrafi przycierac ta oslona o asfalt. czy to normalne??
        Sprawdź jak pisze Arek czy dobrze jest zamocowana? Najlepiej na kanale.Na pierwszy rzut oka może być ok, ale jak jedziesz z dużą prędkością, osłona ma tendecje do wybrzuszania jeśli za słabo została przymocowana i stąd może być taki efekt.

        Ponadto, te główne osłony (bo są chyba 3 o ile dobrze pamietam-jedna główna i dwie boczne?!) są mocowane min. do dwóch innych osłon zamocowanych pionowo i jeśli te mają luz (lub są źle przykręcone) to całość przy większej prędkości idzie w dół.

        Komentarz


        • #5
          generalnie jak zagladalem to nie jest jakos bardzo napieta - ma troche luzu do miski. to norma,lne? powinna przylegac do niej? zy moze mioec troche luzu? kurde specjalnie wyszukalem na allegro takiea oslone ktora wyglada jak orginalna - ma duzo takich poduszek powietrznych. a tu sie okazuje ze i tak jakas kaszana.

          Komentarz


          • #6
            Moja druga (bo pierwsza po niedopatrzeniu odleciała w końcu) też była z allegro.
            Nie miałem problemów do momentu zbliżania się do ...200 Jestem więcej niż pewien, że to sposób zamocowania powoduje, że ocierasz o asfalt.Zwróć uwagę przy jakich prędkościach się to dzieje?

            Jeśli masz warunki wiedź na jakiś kanał , zdejmij osłony które masz i popatrz dokładnie na wszystkie jeszcze raz, łącznie z tymi o których Ci wyżej pisałem.
            Po prostu przy dużych prędkościach działają duże "wiatry" i IMO przy słabym zamocowaniu osłona się wybrzusza i trzesz o glebę

            Komentarz


            • #7
              Moja oslona ori ale juz ledwo sie trzymajaca jest wybrzuszona juz jak auto stoi :P ale niezauwazylem jadac po dziurawej drodze, koleinach z duzymi predkosciami zeby mi cos przycieralo

              Komentarz


              • #8
                wuszy, jakby co to mam ori.oslone leciutko przytarta .
                Dobre piwo i jest twoja
                pozdrawiam
                Tato,tato...czy to auto jest chore?
                Nie synku...to diesel PD.

                Honda...the power of dreams.
                Byla Octavia...jest Accord i CBR 650F

                Komentarz


                • #9
                  dzieki za propozycje nie do idrzucenia. mysle ze jest warta i 2 piwa! ale nie podoba mi sie to ze nowa ktoraa mila byc orginalna odwala takie numery. najpierw postaram sie zrobic cos z nia.

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X