Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Poważny problem. Pomóźcie!!!!!!! PLISS

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Poważny problem. Pomóźcie!!!!!!! PLISS

    a, ok, w tym sensie
    ale z tego co pamiętam. to ona na serii nie sprawia wrażenia, żeby miała chęć i możliwości jechać jakoś szybciej, poza tym skrzynia i tak się kończy...

  • #2
    [O1] Poważny problem. Pomóźcie!!!!!!! PLISS

    Witam ponownie.
    Ostanio napisałem o spadku mocy w mojej octavii( Forum - Octavia Club Polska ). Dziś wyjeżdżając z domu po chwili moja octavia całkiem osłabła. daje jej pełen gaz a obroty dochodzą tylko do 3000 i czuć takie drgania. Czy może to być spowodowane zapchanie filtra paliwa? Odnoszę wrażenie że silnik przy 3000 obr/min przestaje dostawać paliwo. Może paliwo było zanieczyszczone i jakieś fusy się zebrały na filtrze? Co o tym myślicie? Proszę pomóżcie mi!!!!!!!

    [ Dodano: Sro 09 Lip, 08 15:24 ]
    Silnik 1,9 TDI 90KM
    Pomóżcie

    Komentarz


    • #3
      A zaglądałes do tego filtra ??
      __________________________________

      Witaj szkoło, żegnajcie kochane pieniążki.

      Komentarz


      • #4
        A możesz mi napisać gdzie się ten filtr znajduje?

        Komentarz


        • #5
          Artur371, filtr paliwa to jest to jak podniesiesz mache i stoisz przodem do autka taka metalowa puszka zaraz kolo nadkola (po Twojej lewej rece) z wyprowadzonymi do gory wezykami, pomiedzy zbiorniczkami plynow chlodzacego a spryskiwaczy.
          o1 poszła w świat. 10 lat minęło jak jeden dzień

          Komentarz


          • #6
            a po wlaczeniu i wylaczeniu silnika, wszystko wraca do normy?
            President Johnny II + President Florida/ ML-145
            O1 - 122KM@141KM 261Nm@303Nm By Rogalotti
            OII - 140KM@178KM 320Nm@374Nm By CompSport

            Komentarz


            • #7
              Nic nie wraca do normy. Wymieniłem filtr paliwa i jest to samo Octavia nawet nie ma siły ruszyć Co może być przyczyną?

              Komentarz


              • #8
                A zastosowałeś sie do porad kolegi "Maicroft" aby podłączyć sie vagiem?? znaczy czy byleś w warsztacie. Bez podłączenia sie kompem nic nie stwierdzisz.

                Komentarz


                • #9
                  Dzisiaj przyjeżdza do mnie koleś z vagiem. Jak coś bede wiedział to dam wam znać.

                  [ Dodano: Pon 14 Lip, 08 20:22 ]
                  Byłem na podłaczączeniu z vagiem. Wykazało 5 usterek. wszystkie usuneli oprocz jednej. Wykazało że jest gdzieś zwarcie i musze jechać do elektryka. odłączyli mi turbinę. Dam wam znać po wizycie u elektryka!

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X