Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki olej OCT ASV 110KM - nie wiadomo jaki był

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jaki olej OCT ASV 110KM - nie wiadomo jaki był

    w jakich markach i modelach znajdę następujące silniki:
    1,6 (100 KM) AEH, AKL
    1,6 (102 KM) AVU, BFQ
    1,8 (125 KM) AGN
    chodzi mi o jak najmłodsze roczniki.

    chyba, że coś z nowszych silników weszłoby bez problemu do o1 benzyna???

  • #2
    Jaki olej OCT ASV 110KM - nie wiadomo jaki był

    Kupiłem samochód w marcu zepsuła sięturbina teraz wymieniam olej jaki wlać. Poprzedni właściciel nie dbał o samochód i nie wiem jaki wlać czy półsyntetyk czy może jakiś inny i jaki?

    Komentarz


    • #3
      Jak auto nie ma ponad 500kkm to mozna wlac pelny syntetyk spelniajacy norme 505.00.

      Oleje pol syntetyczne, wcale nie sa tak duzo tansze od pelnych syntetykow, wiec na pierwsza zmiane mozna taki dac, a potem obserwowac czy samochod pali olej i jesli tak to jak duzo.
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        A jakiej marki kupić i ile litrow wchodzi do octavi 1.9TDI ASV - motul, castrol, shell...?

        Komentarz


        • #5
          Najlepiej kupic 5l bo wchodzi 4,5l i jest cos na dolewki. A co do marki roznie ludzie pisza jedni wychwalaja Motul inni Mobil 1 inni Castrola, a sa tacy co leja Shella. Wiec z marka oleju wg upodoban
          Spritmonitor.de

          Komentarz


          • #6
            Jak odessiesz zawartość obudowy filtra oleju i dobrze rozgrzejesz furkę przed zmianą oleju to do maksa na bagnecie potrzeba 4,4 litra. Jak tego nie zrobisz to równe 4 litry. Jak napisał Maincroft lej pełny syntetyk. Ja u siebie mam Castrol Edge 5w-40 i jest ok.

            Kliknij "POMÓGŁ" jeśli wkurzyłem Cię tak, że brakuje Ci bluzg
            ________________________________________

            Komentarz


            • #7
              lej z powodzeniem pełen syntetyk spełniający normę dla Twojego silnika czyli 505.00. Ja osobiście polecam X-cessa

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X