Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Kilka problemów.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Kilka problemów.

    sesik, A działa włączanie radia po przekręceniu kluczyka czy też nie działa?
    Bo jak tez nie to wygląda na to, że po prostu kable z sygnałami z CANa sa odcięte. W takim razie za free wystarczy wypiąć 2 kable CANowskie i po kłopocie.

  • #2
    [O1] Kilka problemów.

    Witam.

    Cóż, trzeba się zebrać w sobie...

    Otóż- zacznijmy od pierwszego:
    Nie działa mi podnoszenie lewej szyby pasażera... Chodzi o otwieranie z drzwi (z konsolki kierowcy się otwiera bezproblemowo), został wymieniony "pstryczek elektryczek" i problem wciąż istnieje... Przypadłość modelowa, czy grubsza sprawa, której bez aso się nie obejdzie...?

    Druga sprawa:
    "Klikanie" przerywacza kierunkowskazów, ot tak, spontanicznie, kiedy ma ochotę, to sobie poklika... Nie jest niebezpieczne, aczkolwiek uciążliwe...

    [glow=red:89a6722fc9]EDIT[/glow:89a6722fc9]: Szukajek pomógł z klikaniem.

    I "podobno" powiązana z tym sprawa tempomatu. Którego element był już wymieniany (czujnik sprzęgła), no i znowu nie działa... Serwis mówi "klikanie jest powiązane z zepsutym tempomatem, rzuć 280zł to naprawimy"... Czy może to być wina np. bezpiecznika?

    I sprawa czujników... Których raczej niestety bez ingerencji serwisu się nie da zrobić... Chyba, że by odłączyć jeden który jest poprostu zepsuty... Czy którykolwiek z kolegów dysponuje rozpiską pin-czujka? Bo najpewniej sprawa dotyczy jednego czujnika...


    Pozdrawiam
    Artur
    Im bardziej czcisz bogów wieczorem, tym chętniej następnego dnia rano zsyłają demony, by tańczyły w twojej głowie.

    Seat Leon FR 1.8TSI 2013

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez AKa
      Nie działa mi podnoszenie lewej szyby pasażera... Chodzi o otwieranie z drzwi (z konsolki kierowcy się otwiera bezproblemowo), został wymieniony "pstryczek elektryczek" i problem wciąż istnieje... Przypadłość modelowa, czy grubsza sprawa, której bez aso się nie obejdzie...?
      Możliwe że to zaśniedziałe styki w kostce która znajduję się w osłonie gumowej przy zawiasach , a jak ściągniesz tą gumę to posprawdzaj też kable bo lubią się przecierać .

      Komentarz


      • #4
        Najpewniej gdzieś się przetarł piorun...

        Bo tylko pstryczek z tyłu nie działa, bo kierowca może szybę opuścić i podnieść...
        Im bardziej czcisz bogów wieczorem, tym chętniej następnego dnia rano zsyłają demony, by tańczyły w twojej głowie.

        Seat Leon FR 1.8TSI 2013

        Komentarz


        • #5
          Rozumie ze prawa tylna szyba z tylnych drzwi steruje sie normalnie??

          Zamieszczone przez AKa
          I "podobno" powiązana z tym sprawa tempomatu. Którego element był już wymieniany (czujnik sprzęgła), no i znowu nie działa... Serwis mówi "klikanie jest powiązane z zepsutym tempomatem, rzuć 280zł to naprawimy"... Czy może to być wina np. bezpiecznika?
          Tu na forum byl taki temat, trzeba rozebrac ta dzwignie i ja wyczyscic w srodku. Mnie czeka to samo, jak jest sucho to kliknie sobie raz na jakis czas, jak jest wilgotno to klika non stop :evil:
          Spritmonitor.de

          Komentarz


          • #6
            Prawa działa normalnie, a w lewej, jakby we włączniku nie było prądu... Czyli kablos...

            Też znalazłem ten temat... Ale jak zmusić tempomat do działania... Tego ne wiem
            Im bardziej czcisz bogów wieczorem, tym chętniej następnego dnia rano zsyłają demony, by tańczyły w twojej głowie.

            Seat Leon FR 1.8TSI 2013

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X