Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przy nagrzanym silniku wariuje tv

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Przy nagrzanym silniku wariuje tv

    Zamieszczone przez Maicroft
    Jak sa dobrze zrobione to nic nie bedzie sie z nimi dziac.
    Nie wiem Maicroft co masz na myśli mówiąć, że nic sie z nimi nie będzie dziec?? Moi rodzicie mieli parę lat temu Opla Vectrę B po lifcie (tam też zrobiono w ramach liftu taki myk i pomalowano listwy ochronne drzwi w kolorze auta). Samochód był biały, listwy oczywiście w tym samym kolorze i efekt był taki, że po pozostawieniu auta na parkingu pod supermarketem na tych białych listwach były odbite różne inne kolory (czerowny, niebieski etc.) Sam biały lakier z listwy nie odprysł, ale te różnokolorowe ciapki na nim na pewno nie dodawały Vectrze urody
    Dlatego zdecydowanie wolę czrne listwy takie jak mam w mojej O II i uważam że jest to nie tyle element dekoracyjny co zabezpieczajacy i głupotą jest go lakierować pod kolor auta.

  • #2
    Przy nagrzanym silniku wariuje tv

    Witam,
    nie poradziłem sobie jeszcze z ubytkami mocy, a tymczasem dzis podjezdzajac pod domek, po dosc intensywnej trasie (zostawilem na chwile auto z wlaczonym silnikiem), zaczal wariowac telewizor, tylko kanaly naziemne. (cyfra nie). Śnieżenie, jakies dziwne pasy.

    Po zgaszeniu silnik, po pol godziny wlaczylem go raz jeszcze i tv smigal normalnie.

    I tu mam problem, bo nie wiem, czy to standard, czy tez moze cos z napieciem w octavii.

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez bck
      I tu mam problem, bo nie wiem, czy to standard, czy tez moze cos z napieciem w octavii.
      w takim razie ja bym sprawdził napięcie w kontakcie wtedy będzie wiadomo co jest z octavią :szeroki_usmiech
      PerfectService by DGW
      Skoda Octavia 2FL Combi L&K 2.0 TDI BKD+
      Skoda Octavia 1 Combi 1.9 TDI AHF
      Skoda Fabia RS 1.9 TDI ASZ+

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X