Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mokra wykładzina pod nogami kierowcy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Mokra wykładzina pod nogami kierowcy

    Eeeee tam spoko... Jak ktoś ma strzelającego STREAM-a w swojej OII to takiego "pierdzenia" się nie przelęknie :twisted: .

  • #2
    Mokra wykładzina pod nogami kierowcy

    Witam.

    Ostatnio zauwazyłem wilgoć kóra przebija się przez wykładzinę na miejscu kierowcy.
    Drażni mnie to strasznie. Co prawda udało mi się to osuszyć na słońcu ale nie chciałbym żeby to sę powtarzało.

    Proszę o sugestie jaka może być tego przyczyna i jak temu zapobiec?

    Pozdrawiam.

    Komentarz


    • #3
      a moze to woda z klimatyzacji

      Komentarz


      • #4
        ravenx3, ja tak miałem w Fabii i woda stała po kostki. Winny był odpływ z klimatyzacji. Normalnie po trasie powinieneś mieć po zaparkowaniu wody pod samochodem z odpływu z klimy. Ja miałem w samochodzie. Druga możliwość to przeciekająca przednia szyba. Zwróć uwagę czy masz bardziej mokro po upalnych dniach kiedy korzystasz z klimy czy po ulewach.
        BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

        SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

        Komentarz


        • #5
          Mi przeciekało przy mechaniźmie wycieraczek jest taka plastikowa obudowa w której idą kable zle dokrecone.

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez ravenx3
            wilgoć kóra przebija się przez wykładzinę na miejscu kierowcy
            stawiam nie na wodę z klimy tylko:
            1. uszkodzona folia na drzwiach i cieknie z drzwi (nie robiłeś nic przy drzwiach?)
            2. zatkane otwory odpływowe z drzwi
            3. Uszkodzona uszczelka przewodów z komory silnika do kabiny
            chyba nikt na forum nie skarżył się na wodę z klimy, a powyższe przyczyny - zwłaszcza folia występują często - sam też miałem z tym problem i niestety rozwiązaniem było zakup nowej w ASO.

            Komentarz


            • #7
              Ravenx --> moze moj przypadek cos Ci pomoze. Ponizej link z opisem. Pozdrawiam.

              Zaawansowane wyszukiwanie - Octavia Club Polska

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez maysee
                Ponizej link z opisem
                też może się zdarzyć

                Komentarz


                • #9
                  uszczelka przy drzwiach przepuszcza wode

                  był ten problem opisywany nawet w jakiejś gazecie
                  ROCZNIK 98 PO LIFTINGU ;-) ---> fotki

                  JOHNNY II ASC + SIRIO AS-100

                  Komentarz


                  • #10
                    Dziękuje za wszystkie sugestie.

                    Jutro zabieram się do rozbiurki wykładziny i wszystko się okaże.

                    Może uda się zrobić fotoporade, chyba że już jest.

                    Pozdrawiam

                    [ Dodano: Czw 31 Lip, 08 16:06 ]
                    Witam.

                    Znalazłem przyczynę mokrych dywaników.

                    Sprawa dosyć dziwna. Okazało się że woda wlewa się do środka za pomocą otworu odprowadzającego z szyberdachu. W rogach szyberdachu są dwa takie otwory od których poprowadzone są rurki po słupku i wzdłuż drzwi. W połowie drzwi znajduje się gumowe kolanko zakończone niby gwiazdą które przez otwór w blasze odprowadza wodę.
                    Prawdopodobnie rurka się opsunęła. Nie jestem pewnien. Zobaczymy co będzie się działo po deszczu.

                    Pozdrawiam.

                    Komentarz


                    • #11
                      jakby ktoś mial podobny problem - to może być także - jak w moim przypadku - rzecz błaha nad wyraz, a mianowicie zapchane otwory odpływowe w miejscu pod wycieraczkami - wystarczy je odkręcić tak aby było dojście i oczyścić z liści i innego syfu otworki odpływowe po bokach (od strony kierowcy i pasażera)

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X