Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prosze o pomoc pala sie dwie kontrolki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Prosze o pomoc pala sie dwie kontrolki

    Zamieszczone przez szkoda
    nie mogłem się przemóc i przekroczyć granicy rozsądku, żeby cholerne ESP łaskawie chciało się załączyć
    ja proponuje test łosia przeprowadzić, najlepiej na jakimś dużym parkingu, na śniegu...zawsze się sprawdza, gorzej jak jest sucho, na mokrym trzeba się dobrze rozpędzić

  • #2
    Prosze o pomoc pala sie dwie kontrolki

    zaczne od tego ze mechanik ze mnie zaden

    Dalem ojcu samochod , sie okazalo ze zostawil go na 7 godzin na swiatlach ... Nie pali, objawy typowe dla padnietego akumulatora , tylko ze pala sie dwie kontrolki, jedna to chyba od swiec zarowych a druga to samochod z kluczykiem, Podlaczylem z kolega kable, odpalal by po sekundzie zgasnac ... prosze o pomoc, gdyz woze Octavka towar codziennie i samochod po prostu musi byc na chodzie.

    Octavia I 1,9 TDI ASZ, 130 kucy 2003 rok.

    pozdrawiam
    Mój samochód to nie biała Honda ... Srebrna Octavia, szybsza niż wygląda

    Komentarz


    • #3
      Trzeba wykasowac blad immo z licznika, bo nie zapali. Szczerze mowiac to dziwne ze przy padnietym aku wyskoczyl blad komunikacji licznik-ECU no ale wszystko mozliwe.


      Czyli naladowac aku, zabrac VAG-a (np Ziomala poprosic ) wykasowac blad i w droge Zastanawia mnie tylko dlaczego swieca swiece, ale moze cos jeszcze sie pogryzlo, dlatego mowie o VAG-u.
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        HaSaNN, dzisiaj wracam na wieś do nas więc możemy wieczorkiem się zvażyć

        Zamieszczone przez Maicroft
        Trzeba wykasowac blad immo z licznika, bo nie zapali. Szczerze mowiac to dziwne ze przy padnietym aku wyskoczyl blad komunikacji licznik-ECU no ale wszystko mozliwe.
        Dokładnie , wychodzi na to , że po dłuższym postoju bez aku ,mogą się dziać różne dziwne rzeczy i bądź co bądź rozkodowania , oby nie.

        HaSaNN, a te świece to się świecą czy mrugają ?



        Zadzwon do mnie koło 15 to umowimy się tel (668155521).
        Była O1 130/280 powered by turbodiesel.pl

        Była O2 143/305 powered by turbodiesel.pl

        Jest O1 1.6 BFQ

        Komentarz


        • #5
          Ziomal :
          swiece : hmmm juz sam nie wiem jak do Ciebie zaadzwonie pozniej to Ci powiem to sprawdze.



          dziekuje za dobre rady.

          pozdrawiam

          [ Dodano: Sro 30 Lip, 08 12:42 ]
          napisze na przyłośc : Vag wykazał ze silnik jest zablokowany przez immobilizer, błędu sie nie dało usunąć, wsadzając zapasowy kluczyk kontrolki swiec zarowych i immobilizera przestały świecić , ładowałem prostownikiem akumulator, akumulator okazał sie zdechniety , se nowy kupiłem , i działało

          pozdrawiam i dziekuje tym co pomogli.
          Mój samochód to nie biała Honda ... Srebrna Octavia, szybsza niż wygląda

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X