Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Demontaż silniczka wycieraczek

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Demontaż silniczka wycieraczek

    a niby jak inaczej :diabelski_usmiech :diabelski_usmiech :diabelski_usmiech :diabelski_usmiech

  • #2
    [O1] Demontaż silniczka wycieraczek

    Wiem, że macie dostęp do programów serwisowych. I tam można zrobić takie fajne wydruki. Co jak odkręcać w jakiej kolejności itp... Potrzebuję wymienić silniczek wycieraczek. Czy ktoś mógłby podesłać linka czy zdjęcie czy skan czegoś co pomoże mi jak się za to zabrać. Ja wiem, że trzeba zdjąć osłonę podszybia odkręcić śrubki itp... Ale czy ktoś ma wydruk czy skan gdzie jest opisane jakie części gdzie przychodzą.?

    I druga sprawa kontrolka grzania świec nie zapala mi się elektryk powiedział, że trzeba wymienić czujnik grzania. Gdzie on jest dokładnie?? Może jakieś zdjęcie czy skan z programy serwisowego

    Z góry wszystkim dziękuję...

    P.S. Czy jeśli kupię sobie VAG np. Link to odczytam wszystkie usterki występujące w aucie?? Prosze o poradę jestem kompletnie zielony w temacie.
    www.sztutowo.com.pl

    Komentarz


    • #3
      Jest taki temat na forum, trzeba tylko poszukac. Wlasnie dotyczy naprawy mechanizmu wycieraczek i wszystko jest tam opisane.
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Maicroft
        Jest taki temat na forum, trzeba tylko poszukac. Wlasnie dotyczy naprawy mechanizmu wycieraczek i wszystko jest tam opisane.
        Czy możesz kolego podac link nie mogę znaleźć!
        www.sztutowo.com.pl

        Komentarz


        • #5
          krzysiekj, Forum - Octavia Club Polska
          Zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach.

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez JanuszSz
            Dzięki kolego. Za chholerę bym nie znalazł. A czy ktoś podpowie coś na temat tego czujnika grzania świec?
            www.sztutowo.com.pl

            Komentarz


            • #7
              Nie ma czegos takiego. Jest albo czujnik temp otoczenia, ktory bierze sygnal do grzania swiec, albo przekaznik swiec, ktory w tych temperaturach nie dziala i o tym mechanik powinien wiedziec :idea:

              A ze kontrolka nie zapala to moze oznaczac jakis blad i do tego trzeba podpiac pod VAG-a
              Spritmonitor.de

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X