Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] pilne!! co sie dzieje swieci kontrolka!!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] pilne!! co sie dzieje swieci kontrolka!!

    14 lub 15 w Bydzi to mi pasi

  • #2
    [O1] pilne!! co sie dzieje swieci kontrolka!!

    witam, od kilku dni swieci i gasnie mi kontrolka "elektroniczne sterowanie silnik" mam instalacje gazowa i juz na niej przejechalem ok 6tys km i od kilku dni zaczyna mi swiecic ta kontrolka. co sie dzieje czy moge jechac w trase z ta usterka?? mam do zrobienia 1200km...

    Komentarz


    • #3
      surmadd, znaczy się pali Ci się kontrolka z silniczkiem tak ? Tryb awaryjny , zobacz czy dzieje Ci się to na benzynie czy na gazie , jeżeli na gazie to jedź tam gdzie Ci go zakładali.
      Była O1 130/280 powered by turbodiesel.pl

      Była O2 143/305 powered by turbodiesel.pl

      Jest O1 1.6 BFQ

      Komentarz


      • #4
        tak pali sie, bylem u nich u podpieli kompa i wykasowali blad ale to znowu sie powtorzylo. a teraz nie mam kiedy zostawic u nich auta a w sobote mam wyjaz 1200 km w jedna strone. moge z tym jechac??

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez surmadd
          moge z tym jechac??
          No nie za bardzo...
          Była O1 130/280 powered by turbodiesel.pl

          Była O2 143/305 powered by turbodiesel.pl

          Jest O1 1.6 BFQ

          Komentarz


          • #6
            a konkretnie to jaki był błąd??
            Zenuś pa pa teraz gra nam rcd310- i bardzo fajnie gra. masz problem z LPG - walnij na PW - postaram się pomóc

            Komentarz


            • #7
              Podoba mi sie to podejscie warsztatow, byl blad skasujemy, a klient niech sie martwi.
              Spritmonitor.de

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Ziomal
                No nie za bardzo...
                bez przesady. KOntrolka check czasami zapala się przy słabo wyregulowanej instalacji LPG. Jeżeli błąd jest sporadyczny to potrafi po ok. 2 tygodniach sama zgasnąć. Jeżeli możesz to oczywiście naprawiaj, ale jak masz pilny wyjazd w trasę, to z tego powodu raczej samochód Ci się nie zatrzyma. W początkowym okresie użytkowania O2 też miałem chyba ze trzy razy taki przypadek i raz sama zgasła zanim wybrałem się do ASO>

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X