Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z otwieraniem dzwi kierowcy.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem z otwieraniem dzwi kierowcy.

    Zamieszczone przez andriu21tg
    pewnie w progu
    W PROGU? :shock: a gdzie konkretnie? we wnętrzu samochodu?

  • #2
    Problem z otwieraniem dzwi kierowcy.

    Witam. Nie mogę otworzyć dzwi kierowcy po wczesniejszym wygłuszeniu auta. Problem powstał dzis, pociągnałem za klamkę rozryglowałem dzwi, pociągnąłem drugi raz lecz drzwi się nie otworzyły. Od zewnątrz zamykając dzwi i otwierając je centralnym zamkiem wiele razy, nic nie pomogło. Jak zamykam dzwi kluczykiem rygiel opada i się podnosi, lecz drzwi ani rusz. Po wielokrotnych próbach otworzenia samochodzu od wewnątrz zerwałem cięgno. Co może być przyczyną. Czy można rozebrać tapicerke drzwi od wewnątrz żeby dostać sie do zamka.??

    Z góry dziękuje.

    Komentarz


    • #3
      Bez uszkodzenia tapicerki tego nie zrobisz bedą blokować Cię śruby na obrysie drzwi
      Takie zwykłe Ambiente

      Komentarz


      • #4
        koja86, nie wiem czy od kierowcy się da ale powinno się udać ( poniżej link gdzie opisałem jak sciągnąć boczek z tylnych drzwi - dodam że bazowałem na przepisie znalezionym na forum gdzie któryś z kolegów opisał zdjęcie boczku z przednich drzwi gdy były zatrzaśnięte)



        [ Dodano: Czw 21 Sie, 08 20:24 ]
        Zamieszczone przez wolt77
        Czy można rozebrać tapicerke drzwi od wewnątrz żeby dostać sie do zamka.??
        Spróbuj tak jak opisałem w poniższym temacie
        Forum - Octavia Club Polska

        Komentarz


        • #5
          Tylko z przodu blokuje jeszcze kokpit ktory maly nie jest. Wiec opis do dzwi tylnych troszku tu nie spelni zadania. I hmmmm delikatnie to sie tego raczej zrobic nie da Koże to Ci pomoze
          Forum - Octavia Club Polska

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X