Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z odpalaniem rozgrzanego silnika benzynowego

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem z odpalaniem rozgrzanego silnika benzynowego

    ale nie WSZĘDZIE :!:

  • #2
    Problem z odpalaniem rozgrzanego silnika benzynowego

    Witam! Jestem nowy wiec przepraszam za błedy.

    Mam moją octavie juz rok ale wszystko zaczęło sie dziać dwa tygodnie temu. Mam służbowy samochód wiec moim jeżdżę bardzo rzadko, zazwyczaj tylko w weekendy lub w tugodniu do sklepu.
    Zaczęło sie wszystko, chyba, od momentu gdy zatankowalem paliwo na pewnej stacji znanej marki. Zalałem, zapłaciłem i odjechałem. Po przejechaniu około 7 km zaparkowałem samochód. Stał moze pół godziny. Gdy wróciłem wskazówka temperatury oddaliła się od pionu moze jakies 3-4mm, była jeszcze ponad cienką kreską jeśli to ważne.
    Teraz najważniejsze. Silnik kręcił ale za żadne skarby nie odpalił. Dopiero po 15-20 minutach zapalił i wtedy już wszystko chodziło normalnie: równa praca, pełna moc itd.
    Dolałem 'magicznego' poprawiacza do paliwa bo myślałem ze moze woda była w paliwie, ale mój brat mowił, że leje na tej stacji diesla i jest super.
    Prosze o pomoc bo samochód robi to do teraz.
    skype: michau_ka
    1.8 SLX 20V
    Automacik + sekwencja LPG.

    Komentarz


    • #3
      podobne efekty daje uszkodzony czujnik temp. bylo juz o tym pisane
      pablo_doctor

      Rozdawajmy sobie punkty za rzeczowe informacje

      CB-RADIO MIDLAND 220 modyfikowany - /15W Roger Beep / , odwiercona antena na środku dachu - obecnie LEMM 160

      http://picasaweb.google.com/pablo.doctor.OCP www.zuart.pl

      Komentarz


      • #4
        Sorki za bardzo późną odpowiedź ale znalezienie odpowiedzi na to pytanie zajeło mi trochę:-D Co prawda nie aż do teraz.

        Chodziło o uszkodzony czujnik położenia wału (korbowego). Koszt ok. 160zl w polmozbycie (oryginał).

        Jeżeli to komuś pomoże to zakład elektoniki samochodowej który prowadzi mój kumpel zdradził mi szczegóły:
        - komputer wykazał błąd zapłonu

        Gość który prowadzi ten zakład mówił mi, że przyczyn może być wiele i próbował paru źródel błędu ale to było to.

        Pozdro
        skype: michau_ka
        1.8 SLX 20V
        Automacik + sekwencja LPG.

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X