Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Deadlock i migajaca diodka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Deadlock i migajaca diodka

    scr008, no żebyś się nie zdziwił, jak się przyczepi w przypadku kradzieży

    [ Dodano: Pią 27 Lut, 09 14:23 ]
    Wszystko co związane jest ze zmianą kluczyków, zamków powinno być robione w ASO. Tam dostajesz dokument potwierdzający wymianę zamków i przekodowania. Od zwykłego warsztatu to zazwyczaj można sobie w buty wsadzić. Przynajmniej u mnie w firmie tak jest.
    Nie wiadomo czy czasem Pan Henio nie zrobił jeszcze jednej kopii, albo czy Ty mu tego specjalnie nie zleciłeś. Niestety, ale w przypadku KR jak to wyjdzie mogą być problemy.

  • #2
    [O1] Deadlock i migajaca diodka

    Witaycie, moze jestem niedouczony (bo od niedawna posiadam octavke), ale mam problem z zamykaniem drzwi. znaczy sie zamykaja sie normalnie ale rzadko nie rygluja podwojnie - deadlock. zazwyczaj diodka nie miga i deadlock nie zaskoczyl. musze go wlaczyc kilkakrotnie przekrecajac kluczyk i jest ok. jak wychodze z z samochodu i chce je zamknac to zazwyczaj znow musze go wl. :/ robie cos zle, czy mam cos nie tak z tym zamkiem?
    Moje foty
    Moja stronka
    Moje 4 kolka

    Komentarz


    • #3
      podepnij kompa i zaczytaj bledy, zazwyczaj to problem z ktoryms zamkiem lub instalacja.
      W momencie gdy system wykryje nieprawidlowosc to nie rygluje. Mialem tak jak uszkodzony zamek za kierowca-identyczne objawy
      pablo_doctor

      Rozdawajmy sobie punkty za rzeczowe informacje

      CB-RADIO MIDLAND 220 modyfikowany - /15W Roger Beep / , odwiercona antena na środku dachu - obecnie LEMM 160

      http://picasaweb.google.com/pablo.doctor.OCP www.zuart.pl

      Komentarz


      • #4
        Zdjalem tapicerke w drzwiach za kierowca, spryskalem sprayem poprawiajacym kontakt i... nic. znajomy mowil ze sterownik odpowiedzialny za sterowanie drzwiami jest zintegrowany z silnikiem podnoszeni aszyby itd. najlepiej cale wymienic. :/ a to pewnie kosztuje majatek. Pozniej jeszcze zdjalem plastikowa oslone z drzwi bagaznika i okazalo sie ze folia pod nia jest mokra a material tlumiacy mozna wyciskac. Samochod ostal na sloncu bez tej oslony i wszystko zaczelo dzialac. To zaczalem si ecieszyc ze w koncu dziala, ze to pewnie wilgoc cos tam namieszala. wieczorkiem umylem samochod myjka wysokocisnieniowa i dupa..zas nie dziala. Dzis rRano dzialalo, a po robocie juz nie :/ CHyba faktycznie jedynym wyjsciem jest podlaczenie do VAGa. Wyjdzie ktory to zamek sieje?
        A w ogole sprawa wyglada tak: po 1 przekreceniu kluczyka zamykaja si ewszystkie zamki na raz. Jak nie zadziala SAFE to po przekreceniu ponownym slychac tylko tyl i po ponownym teraz nie wiem juz czy zas wszystkie czy tylko przod, ale wtedy w wiekszosci wypadkow SAFE sie uaktywnia. Jesli nie to jeszcze z 2 razy. Od soboty mam pilota do drzwi, zalozono mi alarm, i niestety nie moge 2 raz nacisnac zamkniecia bo mi sie otwieraja drzwi. Musze wiec zamykac kluczem i pozniej alarm wlaczac...
        Moje foty
        Moja stronka
        Moje 4 kolka

        Komentarz


        • #5
          no to trzaby bylo zlokalizowac przeciek osuszyc i niedopszczac do zalewania ukladow i wiazek bo sie "zrobi elektliza i zje ci kable i piny"
          pablo_doctor

          Rozdawajmy sobie punkty za rzeczowe informacje

          CB-RADIO MIDLAND 220 modyfikowany - /15W Roger Beep / , odwiercona antena na środku dachu - obecnie LEMM 160

          http://picasaweb.google.com/pablo.doctor.OCP www.zuart.pl

          Komentarz


          • #6
            Jak juz pisalem przekrecenie kluczyka badz tez zamkniecie z pilota alarmu zamyka drzwi (ale bez migania diody przy rygielku - znaczy sie b rzadko). Dzis doszedlem do tego, ze wszystkie drzwi poza tymi z tylu za kierowca sa ryglowane i ne da sie ich otworzyc od srodka (mimo braku migania diody). Teraz mam pewnosc ktore to drzwi. I teraz pytanie co niedziala?: elektronika (sterownik) czy mechanika?? Jak podepne do kompa to wyjdzie?
            Moje foty
            Moja stronka
            Moje 4 kolka

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X