Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak ładowania????

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Brak ładowania????

    Ja nie mogę, raz na spocie byłem i już mnie ludzie nie lubią... ; p xP

  • #2
    Brak ładowania????

    Witam po raz pierwszy na tym forum....


    Dzisiaj moja octavia dostała dziwnej usterki (tzn dziwnej dla mnie)

    piersze złe objawy podczas jazdy: zapaliła się kontrolka z akumulatorem po przejechaniu kilku kilometrów zgasła i było ok.... gdy kolejny raz odpaliłem auto po kilku godzinach kolejny raz ten sam problem tylko ze kontrolka juz nie zgasła przejechałem jakieś 20 km i zaczeły sie zaswicac wszystkie kontroli czyli ABS.... PODUSZKA.....a następnie ta kontrolka z wykrzyknikiem oraz był sygnał dzwiekowy 3 sygnały przerwa i po chwili kolejny raz to samo.... swiatła juz nie działały nic nie działało.....

    Nie wiem czy to będzie jakas wskazówka ale od kilku dni wyskakuje napis "service 01" ale podobno to nic groznego i podczas mojej 5 miesiecznej przygody z octavia przynajmnie 3 razy nie chiała mi odpalic tzn prad był rozrusznik kręcił a nie chiała zaskoczyc ... mysle ze to tez nie ma nic wspolnego z tym tematem...

    Bardzo proszę o pomoc co sie mogło zepsuć wiem ze pierwsze kroki muszę skierowac do elektryka ale przynajmniej chce byc przygotowany na to co tam usłysze w poniedziałek...


    Z góry dziękuję....

    Pozdrawiam...

    Komentarz


    • #3
      Stawiam na sprzęgło alternatora jeśli to diesel
      Takie zwykłe Ambiente

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez koja86
        Stawiam na sprzęgło alternatora jeśli to diesel
        tak to diesel.....
        a to droga sprawa?

        Komentarz


        • #5
          to samo mialem,i dokładnie było to sprzęgiełko jednokierunkowe w alternatorze,nie pamietam kosztów naprawy ale jak będziesz naprawiał to proponuje tez sprawdzic stan napinacza bo u mnie tez poleciał.
          -----1.9TDI ASV --StrEet DeMoN----- <--ZaPrAsZaM

          Komentarz


          • #6
            kowal20k, z napinaczem bo często nawala przy tym jakieś 400zł dolicz jeszcze pasek wielorowkowy.
            Takie zwykłe Ambiente

            Komentarz


            • #7
              a czy ja z tym mam jechac do elektryka czy mechanika..... ?????

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez kowal20k
                a czy ja z tym mam jechac do elektryka czy mechanika..... ?????
                Do mechanika
                Takie zwykłe Ambiente

                Komentarz


                • #9
                  dzięki... pozdrwiam

                  [ Dodano: Pon 25 Sie, 08 18:05 ]
                  No niestety... altelnator do wymiany a sprzgiełko jest ok..... moja prośba..... jeśli ktoś z krakowa lub okolic wie gdzie znaleźć altelnator 90A 038 903 023 to będe bardzo wdzięczny....
                  Pozdrawiam

                  Komentarz


                  • #10
                    mnie dopadło to samo wczoraj - wracałem z Gdańska , i dosłownie na 2 km przed domem zaczęło jarmolić i brakło ładowania - u mnie tylko sprzęgielko. koszt 180 zł ( INA).
                    Zenuś pa pa teraz gra nam rcd310- i bardzo fajnie gra. masz problem z LPG - walnij na PW - postaram się pomóc

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X