Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

problem z ASO peugeot

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • problem z ASO peugeot

    Zamieszczone przez romman
    Chyba się zesr.m do tego czasu

  • #2
    problem z ASO peugeot

    Witam gremium OCP
    Przeszło miesiąc temu auto mojej dziewczyny zostało odstawione do autoryzowanego ASO Peugot celem naprawy auta : uszkodzenia polegały na rozwaleniu bembenka w zamku lekkim pokrzywieniu blachy drzwi, braku ECU silnika-był to efekt próby kradzieży auta. Stacja obsługi, w której naprawiane jest auto nie potrafi uruchomić silnika sprowadzili już drugi komputer z Francji, pierwszy rzekomo był popsuty z drugim jednak tez Sobie nie radzą. Dzwoniłem ze zjebka do szefa Peugot odpowiedzialnego za jakość obsługi w sieci salonów czy coś tam, regularnie dzwoniłem do tych ciuli (inaczej nie da się określić tych pseudofachowcow) celem popędzania ich jednak bezskutecznie. Dziś auto miało być do odbioru przed chwila dowiedziałem się jednak że problem z uruchomieniem silnika nie został usunięty. Czy jest szansa rozliczyć ich za to co zrobili wziąć auto i naprawiać je u jakiegoś naprawdę dokształconego fachmana ?
    Może znacie kogoś kto najlepiej w K-ce zna się na sprawach adaptacji nowego ECU do reszty elektroniki silnika w samochodzie Peugeot 206 1.4 HDI ?
    Ubezpieczyciel auta COMPENSA.
    Pozdrawiam
    Systemy alarmowe

    Komentarz


    • #3
      lakatus, jeśli tak to według mnie Krzych lub Aligator powinni dać rade z tym problemem

      Komentarz


      • #4
        Dzieki DjCzas zagadam do nich czy ewentualnie podejmą sie zadania no i za jakie honorarium Póki co moja piękna dostała zastępcze auto co nie zminiejsza mojego poirytowania. Osobiście odwiedziłem ów salon w Bytomiu, na moja prośbę by ktos opisał problem w adaptacji ECU jeden z mechaników wzruszył ramionami stwierdził ze osoba zajmująca sie autem poszla do domu i cos burknął o jakims kalkulatorze ze z nim jest kłopot. Póki co formułowane bedzie oficjalne pismo do PEUGEOT bo co jak co ale wydaje mi się że jako ASO problem tej rangi powinni rozwiazac zdecydowanie szybciej, informowac prezycjnie klienta o swoich poczynaniach i pojawiajacychc sie problemach no i dotrzymywac umówionych terminów: odbiór przesuwany 3 krotnie w czasie :/
        Systemy alarmowe

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X