Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

zwariowane ogrzewanie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • zwariowane ogrzewanie

    Dziekuje. Popołudniu biore się do roboty.

    [ Dodano: Sob 19 Wrz, 09 22:30 ]
    Dziękuje wszystkim za pomoc. Niestety dopiero dzisiaj miałem czas pobawić się przyciskiem od ogrzewania tylnej szyby. Wyciągnąłem zaślepkę (poszło gładko), potem wypchnąłem palcem od tyłu przycisk od ASR, i na końcu przycisk ogrzewania tylnej szyby. Rozebrałem, chyba zaklinował się styk bo jak złożyłem ponownie to wszystko było ok.
    Wielkie dzięki.
    Była Octavia 2 1.9 TDI jest Octavia 3 1.4 TSI :-)

    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=80144

  • #2
    zwariowane ogrzewanie

    Linkż pisałem o tym migającym po włączeniu climatroniku.Byłem u jednego fachowca podpiął skode pod VAG-a i wyszło jakieś uszkodzenie dmuchawy,czy coś takiego.Po wyciagnięciu dmuchawy i podpięciu na ostro do akumulatora chodzi.Następnie został wymieniony jeden z dwóch przekażników które odpowiadają za klimatyzacje i dmuchawe i dalej nic nie chodzi.Pokazuje dalej ten sam błąd.Diagnoza-climatronik do wymiany.U innego mechanika po wstępnej diagnozie i coś robił przy bezpiecznikach włączyła się dmuchawa i climatronik zaczął chodzić,ale tylko chwile bo zaraz spaliło bezpiecznik.Drodzy koledzy co może być przyczyną tego wariactwa .Pozdrawiam.

    Komentarz


    • #3
      Witam serdecznie.Właściwie sam sobie odpowiedziałeś.Skoro pali bezpiecznik od dmuchawy to musisz ją sprawdzić i oczywiście jej instalację.
      Witek

      Komentarz


      • #4
        Dziękuje za pomoc Witek 1952.Okazało się że przyczyną było zwarcie w dmuchawie.Przy wyższych obrotach grzała się i wybijało bezpiecznik,a potem mogło narobić coś gorszego.Dzięki.

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X