Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] stuki, wianie i pekniete nadkole

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] stuki, wianie i pekniete nadkole

    posiadam O1. Jest to TDi ... więc ta osłona z drugiego linku powinna pasować tak mi się wydaje....
    Mam tylko problem bo nie wiem jak mógłbym się zmieścić pod maskę mając jeden podnośnik :/

  • #2
    [O1] stuki, wianie i pekniete nadkole

    Witajcie,
    W sobote podjechalem za blisko do kraweznika co sie skoczylo wyrwaniem przedniego spojlera :/ W robocie jezdze tez octavka i nigdy nie mialem takiego problemu... Czy te przed liftem mialy nizsze spojlery? Nawet maly kraweznik jest problemem:/ Dodatkowo dzis jak jechalem okolo 120 zaczely sie plastikowe trzaski i mialem wrazenie ze powietrze dostaje mi sie do wnetrza bo zrobilo sie glosno w samochodzie. Na parkingu okazalo sie ze przednie nadkole jest pekniete. Probowal ktos to lepic? A jesli sie nie da to trzeba pewnie wymienic cale nadkole. Domyslam sie, ze trzeba odkrecic mcpersona? - czy da si eto jakos szybciez zrobic?
    Moje foty
    Moja stronka
    Moje 4 kolka

    Komentarz


    • #3
      Nic nie trzeba wyciągać. Trzeba tylko podnieść koło na lewarku i dobrze śrubek poszukać.
      Nadkole jest poskręcane może na 10-12 torx do różnych elementów m. in. do zderzaka przedniego, dlatego je rozerwałeś.
      Trzeba wymienić na nowe i tyle.

      Musiałeś się na chamca wpie... w ten krawężnik bo pod spojlerem jest taka krawędź i za nią złapało.
      Seria 188KM/270Nm na 95RON

      Komentarz


      • #4
        Re: stuki, wianie i pekniete nadkole

        Zamieszczone przez Dijkstra
        A jesli sie nie da to trzeba pewnie wymienic cale nadkole. Domyslam sie, ze trzeba odkrecic mcpersona? - czy da si eto jakos szybciez zrobic?
        Nie trzeba odkręcać McPersa.Wystarczy zdjąć koło.30 minut zabawy ze zmianą nadkola.
        Zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach.

        Komentarz


        • #5
          uff... bo z rozkrecaniem mcpersona to by bylo troche roboty
          a co do kraweznika to powiem Wam ze 8cm to juz jest duzo. a nie daj Boze 12 :/ spojler zostaje na glebie :/ Jest to normalne?
          Moje foty
          Moja stronka
          Moje 4 kolka

          Komentarz


          • #6
            Dijkstra, Auto masz od nowości?Jeśli nie,może poprzedni właściciel włożył sprężyny -3cm.Jeśli sprężyny są oryginalne,być może czas na wymianę,bo się wypracowały.
            Co do nadkola,to podjedź do firmy spawającej plastiki i może naprawią bez demontażu.
            Zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach.

            Komentarz


            • #7
              Auto mam niespelna od 2 miesiecy, a ma ona ju z9 latek. Co do spawania to obawiam sie ze drozej wyjdzie niz zakum nowego nadkola, za ktore dalem w sklepie 29.50 teraz tylko to zalozyc. Jakby Wam sie chcialo, mozecie zmierzyc ile macie przeswitu miedzy a spojlerem a podlozem?
              Moje foty
              Moja stronka
              Moje 4 kolka

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X