Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Siwy dymek i autko nagle przyspieszyło!!!!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Siwy dymek i autko nagle przyspieszyło!!!!

    Evil, :arrow: Forum - Octavia Club Polska

  • #2
    Siwy dymek i autko nagle przyspieszyło!!!!

    Witam !

    Dzisiaj zdarzyła mi się rzecz której wcześniej nie doznałem.

    Jechałem pod taką większą góreczkę nie specjalnie szybko bo jakieś 80 km/h. i w pewnym momencie podczas wyprzedzania gdy na liczniku było jakieś 100 km/h autko wyrzuciło za siebie taką większą siwą chmurkę i dało się poczuć jak szarpnęło nim troszkę szybciej do przodu.

    Zastanawiam się czym mogła być spowodowana taka reakcja. Czy czasem coś się nie psuje.

    Aha zapomniałem dodać jeżdżę octavią 2003r, 90 km, mam przejechane 170 tys. km.

    Pozdrawiam.
    (BLUE)

    Komentarz


    • #3
      Moze byc ze przeplywka chwilowo podala chore wartosci.
      Albo zaciagnal oleju z IC (znaczy sie ze turbo za duzo puszcza)
      pozdrawiam

      Diagnostyka i tuning
      hybrydowe wtryski i turbiny
      programy na ulice jak i do sportu

      Serwis mechaniczny aut koncernu VAG
      www.tune-up.pl

      HAMOWNIA PODWOZIOWA - POMIARY MOCY GDANSK

      Komentarz


      • #4
        turbo było wymieniane jakieś 9 miesięcy temu na nówkę czy jeżeli jak piszesz zaciągnął oleju z IC to znaczy że coś może być z turbo nie tak.
        (BLUE)

        Komentarz


        • #5
          Mogl nie byc wyjety i umyty dolot, a w szczegolnosci sam IC, z ktorego czesto mozna wylac olej
          Spritmonitor.de

          Komentarz


          • #6
            Przypuszczam że IC nie był myty. Nie pytałem fachowca który montował turbo czy to zrobił.
            (BLUE)

            Komentarz


            • #7
              To i ja podłącze się pod temat z tym że dzisiaj odpalając skodzinke po całej nocy stania puściła mi taki niebieskawy/szarawy dymek ale chodziła normalnie fakt faktem zmieniłem stacje przy ostatnim tankowaniu z bliskiej(upodobania ojca :wink: ) na shell'a ktoś ma może pomysł? troszkę to niepokojące ale dodam że przy gazowaniu go nie było już tego dymku :lol:

              Komentarz


              • #8
                szymon mi sie tak dyieje caly czas, kupilem auto uzywane, od jednej firmy i sie okazało że koleś soie załóżył jakiś chip box, czyli bzlo majstorwane przy przeplywce, i to chzab stad sie dzieje. poszukam serwisu niedlugo by mi to ylikwidowali, ewentualnie wgram program i wzpiernicze tego boxa
                Johny II i sirio turbo 800

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X