Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dziwny szszszum

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dziwny szszszum

    Boże, miałem na myśli belkę oczywiście, która jest zawieszona do nadwozia za pomocą tulei metalowo-gumowej. Podobno to też ma swój lepszy zamiennik w Leonie.
    Czy ktoś jest na tyle światły i podałby stosowny numer części takowego zamiennika- wtedy założony temat byłby kompleksowo rozwinięty ;-)

    [ Dodano: Pią 11 Wrz, 09 19:56 ]
    W takim razie odgrzeję kotleta. Może ktoś jeszcze posiada jakieś sugestie???
    Łukasz Lska Lasocki

  • #2
    Dziwny szszszum

    Dziś jadąc do pracy (bez radia) usłyszałem dziwny szum tak jakby w prawym kole, szum podobny jest do dzwieku np nowych opon slychać bierznik jak leci po asfalcie ale ja opon nie mam nowych wrecz przeciwnie dojechalm do pracy postanowilem dopompowac kolo i rzeciwiscie zamiast 2 barów mialem 1,5 ale to nie pomoglo, silnik chodzi normalnie zadnych kontrolek itp.

    moze byc to wina juz mocno zurzytych opon??

    w kole nic nie stuka nic nie puka, objawia sie to podczas jazdy.

    I teraz nie wiem czy to tak jest bo mam autko od 3 dni czy cos jest do zrobienia.

    Jeszcze dodam ze szum nie jest dokuczliwy jest nawet bardzo cichy ale slychac ze cos tam szumi
    Lepiej 5 minut później, niż 50 lat za wcześnie

    Komentarz


    • #3
      jezeli masz autko 3 dni to radze jechac na stacje diagnostyczna i sprawdzic stan techniczny auta tam sie dowiesz co masz popsute. A z tym szumem przyczyn moze byc mnogo tzn. lozyska piasty kola, delikatnie trace klocki , zuzyte opony itp. itd.
      Jest Skoda Octavia 1,9 tdi Jest Seat Alhambra 1,9 tdi
      Była Skoda Octavia 1.9 sdi , VW Passat b5 fl 1.9 tdi , Opel Vectra C 3.0 cdti
      A mówiła mama -
      "Ucz się synu na ginekologa, bo to i forsy dużo i ręce cały czas w cieple" - mruczał pod nosem kierowca TIR-a zmieniając w mroźną noc koło w naczepie.
      http://campaign.scania.com/v8/

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X