Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] czy Wam tez tak odstaje spojler z przodu?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] czy Wam tez tak odstaje spojler z przodu?

    smer, tzn, ze w herbercie musze markerem zamazac znaczek AM w guziczku AM/FM

    W sumie to kazdy Polak wjezdzajacy z radiem juz narusza prawo bo radio nadaje w "0" a oni maja "5"

  • #2
    [O1] czy Wam tez tak odstaje spojler z przodu?

    pomyslalem sobie, ze moze jakos go poprzykrecam do tego plaskownika. Choc pozniej pomyslalem sobie ze jak zas wjade na jakis kraweznik to go polamie... moze warto zalozyc tam jakies kolki plastikowe (jak wg rys - te zielone)., czerwona szczalka zaznaczylem ilosc miejsca miedzy plaskownikiem a spojlerem. Od razu sorki za jakosc, ale robilem to poznym wieczorem.

    Błąd 404 - Strona nie została odnaleziona.
    Błąd 404 - Strona nie została odnaleziona.
    Moje foty
    Moja stronka
    Moje 4 kolka

    Komentarz


    • #3
      linki popraw
      -----1.9TDI ASV --StrEet DeMoN----- <--ZaPrAsZaM

      Komentarz


      • #4
        Przykręć blachowkrętami do płaskownika i będziesz miał OK .Też tak miałem i haczyłem o każdy krawężnik ,teraz po złapaniu go śrubkami jest w porządku. :wink:

        Komentarz


        • #5
          tylko boje si eze jak wjade na jakis "wiekszy" kraweznik to mi polamie spojler... moze lepiej jakies plastikowe zaczepy lub kolki?
          Moje foty
          Moja stronka
          Moje 4 kolka

          Komentarz


          • #6
            Jak się tak boisz to odklej te stare bloczki i wszysko ładnie wyczyść i przyklej za pomocą taśmy dwustronnie klejącej (tak jak było w oryginale),tyle tylko że nie wiadomo jak długo to wytrzyma.

            Komentarz


            • #7
              tak jak "rysowalem" przytwierdzilem spojler na 4 plastikowych kolkach. Te gabeczki znacznie uszczuplilem a ze po bokach kolki ledwo sie trzymaly to walnalem jeszcze na 1 blachowkrecie i jest cacy. podjezdzam na krawezniki i nie ma problema dzieki za pomoc
              Moje foty
              Moja stronka
              Moje 4 kolka

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez adamo64
                Przykręć blachowkrętami do płaskownika i będziesz miał OK .Też tak miałem i haczyłem o każdy krawężnik ,teraz po złapaniu go śrubkami jest w porządku. :wink:
                Po urwaniu dwóch zderzaków zrobiłem tak samo. przukręciłem blachowkrętami i 5 lat wytrzymało. Zresztą dalej trzyma, tylko już nie u mnie.
                Skoda Octavia Scout 2.0TDI

                Komentarz


                • #9
                  I ja ostatnio przykręciłem na blachowkręt. Jeden na środku wystarczył.

                  Komentarz


                  • #10
                    Mialem to samo :roll: Po naprawie klimatyzacji , cos zaczelo trzec o asfalt , pomogly 2 blachowkrety. :lol: Trzyma rok
                    miauuuuuuuuuuu!
                    O1 SLX

                    Komentarz


                    • #11
                      Ja wczoraj się "zawiesiłem" w nocy na krwężniku - a tak niewinnie wyglądał .
                      Jak zacząłem lekko cofać, to zgrzyt i wygięty spojler, że aż dramatycznie odstawał. No to ani centymetra dalej, tylko myk do bagażnika po podnośnik i w górę autko. No i spojler po podniesieniu szczęśliwie wrócił na miejsce. W przyszłym tygodniu na podnośnik i plastikowe kołeczki albo coś podobnego montuję.
                      ...

                      Komentarz


                      • #12
                        koleczki beda dobre na srodek. przy nadkolach radzilbym blachowkrety. ja na poczatku dalem same koleczki, ale zanim skonczylem to te po bokach zaczely ju zwylazic :/ to dodalem 2 dodatkowe blachowkrety i trzyma chociaz ostatnio u rodzicow wjechalem na kraweznik i zas go wyszarpalem. ale mocowania (kolki i blachowkrety nie puscilu. wyszkoczt tylko z zaczepow )
                        Moje foty
                        Moja stronka
                        Moje 4 kolka

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X