Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Usterka licznik Octavia 1,9 Tdi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Usterka licznik Octavia 1,9 Tdi

    Dobrze że dajesz znać miki2221, odeślesz kasę i będzie ok, a reszta jakoś przyschnie z czasem.

  • #2
    [O1] Usterka licznik Octavia 1,9 Tdi

    [center:1f1a72ebe3]Witam [/center:1f1a72ebe3]

    Mam problem z autem tzn z licznikiem wiec tak:




    godz. ok 6.50 Pojechałem rano do pracy auto norlamnie zapaliło wszystok było ok


    godz. ok 12.00 Zasiadam za kółkiem i patrze cos jest nie tak bo na wyswietlaczach sa jakies dziwne kreski ale nic przekrecam kluczykiem i tu zadych kontrolek tylko kontrolka ŁADOWANIA i odpala auto a ono gaśnie po 2-3 sekundach no to ja zamknełem auto i odłąnczyłem klemy(akumulator)

    godz 15. 00 juz po pracy :P auto otwietam podłaczam klemy (akumulator) przekrecam kluczykiem a tu wszystko sie zapla kontrolki nie ma kreske na wyświetlaczach tylko nie działa komputerek MFA wiec przekrecam kluczyk i auto odpala i nie gaśnie ... wiec wszytko ok ale.... zgasiłem octavke i znowu zapalam i znikły cyferki z przebiegu komputerka MFA wszytekie inne wskazniki działa


    Nie działa tylko przebieg komputerek i przebieg dzienny auto normalnie odpala i jezdzi wiecie co moze byc ???

    Komentarz


    • #3
      Witam! Ja miałem problem taki,że gdy wyciągnęłem licznik w celu przelutowania słynnego stabilizatora a następnie włożeniu licznika samochód najpierw nie chciał odpalić-powód prosty:żle wpięte złącza do licznika.Następnie odpalił ale zapalała się kontrolka klucza,wskazania wyświetlacza zanikały i gasł po 2-3 sekundach i tak kilka razy.Następnie jeszcze raz odpiełem i wpiełem licznik na odłączonych klemach i wszystko wróciło do normy,tyle że dalej mój poprzedni problem istaniał - nie działał prędkościomierz itd za wyjątkiem obrotomierza,temperatury a co się pózniej okazało to wiązka nie była wpięta do czujnika prędkości przy skrzyni biegóLink u Ciebie obstawiałbym,że nawaliło coś w samym liczniku albo połączenia z tym związane.

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X