Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

wycieraczki przekaźnik

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • wycieraczki przekaźnik

    sprawdz czujnik temperatury silnika

  • #2
    wycieraczki przekaźnik

    witam
    Mam taki problem.Po wyłączeniu wycieraczek zaczyta mi cykać jakis przekaźnik pod deską rozdzielczą.Najpierw łapie i puszcza bardzo szybka , później coraz wolniej i przestaje i tak za każdym razem kiedy wyłączę Linkżeli wycieraczki cały czas pracują to wszystko jest ok.Przkaźnik zaczyna cykać po wyłączeniu.Ostatnio taki sam efekt miałem po przekręceniu kluczyka przełd rozruchem Takie cuda zaczęły mi się dziać po rozładowaniu akumulatora.Czy ktoś ma jakieś sugestie, albo mial podobny przypadek?
    Octavia 1.9 tdi ASV 110 KM 2000r

    Komentarz


    • #3
      SiemQa
      Ja też miałem taki przypadek.
      Ale mi się to stało samo z siebie, i samo się naprawiło, bo juz od tygodnia przestało mi się to dziać.
      Chciał też pisać w tej sprawie, ale przestało, i zapomniałem o tym.
      Morze ktoś poradzi co to może być.
      POZDRO
      A i przy tym cykaniu Prawa wycieraczka lekko skakała.
      http://bobek88.mybrute.com

      Komentarz


      • #4
        Sprawa wyjaśniła się Powodem cykania przekaźnika był zapieczony mechanizm Link były zapieczone, że ciężko było je obrócić w imadle. Silnik chyba już nie miał siły dociągnąć ich do końca i dlatego ten przekaźnik przez kilka sekund tak łapał i puszczał. Jedyne wyjście to rozebrać, przeczyścić sworznie i tulejki, przesmarować. Teraz wycieraczki chodzą jak szalone
        Octavia 1.9 tdi ASV 110 KM 2000r

        Komentarz


        • #5
          A mógłbyś zrobić fotki tych części które trzeba przeczyścić?? ;]
          http://bobek88.mybrute.com

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Bobek88
            A mógłbyś zrobić fotki tych części które trzeba przeczyścić?? ;]
            Tutaj masz całą fotorelację Forum - Octavia Club Polska Kolega nico21 bardzo ładnie wszystko pokazał i opisał
            Octavia 1.9 tdi ASV 110 KM 2000r

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X