Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

silnik traci moc 1.9TDI

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • silnik traci moc 1.9TDI

    Witam, czy jest może wśród Was ktoś z VAGiem lub macie kogoś znajomego i możecie go polecić (oczywiscie nie za free). Jutro kolo południa chciałbym obejrzeć autko w waszych stronach i potrzebowałbym pomocy. No chyba że znacie to auto http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9773170. Jak coś to jutro rano zerknę na forum, a później to już tylko będę pod 784042244

  • #2
    silnik traci moc 1.9TDI

    Po włączeniu zapłonu świeca żarowa zapala się, gaśnie i znów się zapala. Po nagrzaniu znowu gaśnie. W czasie jazdy zapala się świeca żarowa i na chwilę gaśnie silnik. Silnik traci moc. Co to może być? W diagnostyce komputerowej znajdowany błąd (nie wiem jaki) po usunięciu którego jest OK a za jakiś czas znowu to samo. Może immobilizer a może przepływomierz powietrza? Sprawdziłem turbinę, wtryski dobre. Już nie mam pojęcia co to może być. Może ktoś może pomóc, będę bardzo wdzięczny.

    Komentarz


    • #3
      VAG(S) prawde Ci powie, a nie wrozbita na odleglosc. Jest masa rzeczy ktora mogla pasc.

      Trzeba wiedziec jaki to blad, a nie ze byl, ale nie wiem jaki
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        Skasowanie błedu usuwa tylko ten kod błędu, a nie problem.

        O ile mnie pamięć nie myli, to kontrolka świec żarowych sygnalizuje problem z układem wtryskowym.
        Tak jak Maicroft napisał - tylko diagnoza i naprawa usunie usterkę.
        TDI 205PS

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X