Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wycieraczki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wycieraczki

    paf, Pawel, ale to i tak malo daje, bo w Siewierzu znow bedzie sie stac :twisted:

    Ja tam bym odrazu wrocil do tej Kolonii i tyle.


    Kiedy koncza ten remont w Czestochowie ??

  • #2
    Wycieraczki

    Ostatnio przeczyściłem i nasmarowałem mechanizm wycieraczek, po ponownym ich uruchomieniu spalił się bezpiecznik, później wycieraczki zaczęły wariować - uszkodzony przekaźnik(3B0 955 531), kupiłem jakiś tani zamiennik który nie na wszystko reaguje prawidłowo. Gdy podczas pracy przerywanej włączę kierunkowskaz wycieraczki zatrzymują się, porostu gdziekolwiek się znajdują (bardzo dziwne, co jedno z drugim ma wspólnego).
    Inny problem to to że lewa wycieraczka wychyla się poza obrys szyby.
    Proszę o jakieś porady i sugestie

    Komentarz


    • #3
      to ze lewe wychodzi poza obrys szyby to znaczy ze zle ustawiles na frezie ramie wycieraczki . A co do kierunek-szyba jezeli wlozysz orginal a nie jakis zamiennik i dalej beda cuda to sprawdz wiazki na kolumnie kierownicy przy zwarciu zanim bezpiecznik sie spalil moglo dojsc do przepalenia izolacji. :!: i Najpiew orginał stycznik włoz i dopiero mozna cokolwiek skontrolowac :!:
      Jest Skoda Octavia 1,9 tdi Jest Seat Alhambra 1,9 tdi
      Była Skoda Octavia 1.9 sdi , VW Passat b5 fl 1.9 tdi , Opel Vectra C 3.0 cdti
      A mówiła mama -
      "Ucz się synu na ginekologa, bo to i forsy dużo i ręce cały czas w cieple" - mruczał pod nosem kierowca TIR-a zmieniając w mroźną noc koło w naczepie.
      http://campaign.scania.com/v8/

      Komentarz


      • #4
        Dzięki kolego, tak jak napisałeś najpierw wymienię przekaźnik i zobaczymy co dalej. Jeśli chodzi o tą wycieraczkę to raczej dobrze ją ustawiłem na frezie, w spoczynku jest około 0.5cm. od podszybia, niżej nie mogę jaj opuścić bo będzie wchodzić na podszybie. Czy można jakoś na samym mechanizmie zmniejszyć kąt wychylenia wycieraczek?

        Komentarz


        • #5
          w samym mechanizmie niemozna zmniejszyc wychylenia wycieraczek >>chyba ze masz tak roz...walony<< mechanizm ze az wlasnie wycieraczka wychodzi na zewnatrz szyby :| a jeszcze sprobuj wylaczyc zaplon jak wycieraczka jest w punkcie najdalszego wychylu i skoryguj wtedy zeby wycieraczka byla na szybie i zobacz czy przy powrocie nie wchodzi na podszybie :roll: moze to cos pomoze
          Jest Skoda Octavia 1,9 tdi Jest Seat Alhambra 1,9 tdi
          Była Skoda Octavia 1.9 sdi , VW Passat b5 fl 1.9 tdi , Opel Vectra C 3.0 cdti
          A mówiła mama -
          "Ucz się synu na ginekologa, bo to i forsy dużo i ręce cały czas w cieple" - mruczał pod nosem kierowca TIR-a zmieniając w mroźną noc koło w naczepie.
          http://campaign.scania.com/v8/

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez kar
            Inny problem to to że lewa wycieraczka wychyla się poza obrys szyby
            jeżeli lewa ( kierowcy) wycieraczka wychodzi za obrys to napewno zamieniłeś trzpienie ( toto ze stożkowym wieloklinem gdzie przykręca się ramiona wycieraczek ) przy montażu mechanizmu. One wyglądają bardzo podobnie i trzeba uważać aby nie zamienić. nie ma innej możliwości ani regulacji kąta wychylenia.
            *** Cicho, łatwo i przyjemnie ***

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X